Menu

Małżeństwo a przyjaźń

Jak uważacie czy współmałżonek może być jednocześnie przyjacielem? Jak to wygląda u Was, bo u mnie to chyba niezabardzo jest to możliwe.

emiliab
 706  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina przyjaźń małżeństwo

Odpowiedzi

karolincia
Tak mój małżonek jest moim przyjacielem
koza54
Ja mam tylko jednego przyjaciela mężczyznę i jest nim mój partner właśnie :)
ulenka091987
a dlaczego nie za bardzo możliwe, bo nie rozumiem, partner właśnie powinien być najlepszym przyjacielem i działa to w dwie strony, mój partner jest moim przyjacielem i dla mnie to normalna kolej rzeczy
emiliab
Ja przyjaźń pojmuję tak że możemy o wszystkim sobie mówić, przyjaciel zawsze Cię wspiera i jest z Tobą, a ostatnio coś właśnie w tym punkcie - wspiera cię - jest między nami nie halo.
emiliab
A powiem wprost nie dawno mieliśmy rocznicę ślubu a On uznał że nie warto jej obchodzić. To tak jakbym dostała pięścią w twarz, wczoraj rocznicę ślubu miała jego siostra i miał do mnie pretensję że postanowiłam jej nie świętować bo nie warto. On poszedł na imprezę i jeszcze strzelił focha - to tak jakbym dostała z bejsbola. To jest ostatni przykład, było jeszcze parę innych wypadków kiedy nie mogłam liczyć na jego wsparcie w konflikcie z jego siostrą lub matką. Przez to właśnie mam wątpliwości i złapałam wielkiego doła(placze)(placze)(placze) Czy Wanm też zdażyło się usłyszeć że nie warto obchodzić rocznicy ślubu?(pout)
neliteli
on jest moim...tylko ja nie jestem jego....(placze)
Agnieshka76
Moimi jedynymi przyjaciółmi są: moja mamusia i mój partner.
Tylko na Nich nigdy się nie zawiodłam.
malgosia
hm na pewno może i chyba powinien być. Moim zdaniem miłość oparta na przyjaźni jest najpełniejsza i najtrwalsza...
U mnie jest tak,że nie raz myślę,że gdybym nie kochała mojego męża, to bym nie mogła się z nim zaprzyjażnić- bo jesteśmy dość odmiennymi ludźmi. Ale będąc razem, jestesmy przyjaciółmi, w tym sensie,że rozmawiamy o sprawach którymi się z innymi nie dzielimy i jesteśmy dla siebie wsparciem w ciężkich chwilach. Z mężem też najczęściej rzmawiam o moich problemach czy rozterkach. Ale sa też tematy o których ciężko mi się rozmawia z moim mężem, bo się całkiem w poglądach na nie rozmijamy.
dyska29
doskonale Cie rozumiem ja rocznice slubu mam dzisiaj dalam mezowi drobny upominek on Dzieki przyda sie ani przytulenia ani nic ja uwazam ze maz nie moze byc przyjacielem (ale to jest moje zdanie dodam ze o moich urodzinach i imieninach tez nie pamieta b. boli a jak ktos np tel sklada mi zyczenia a on to slyszy to mowi Wszystkiego najlepszego i na tym koniec (nigdy)(nigdy)(nigdy)(placze)(placze)(placze)
dyska29
za to o innych datach pamieta imieniny siostry brata naszej corki synek jeszcze zadnych nie obchodzil ale dla naszej corci ma zawsze super prezent i nie liczy sie z kosztami na niego
Paulinka1701
On jest moim ja jestem jego :) Mówimy sobie o wszystkim ...o każdych problemach porażkach ale i radościach sukcesach :) Fakt faktem on wspiera mnie na swój sposób jak potrafi tylko czasem robi to tak ze wolałabym aby nic nie mówił...hehe ale da się przyzwyczaić (grins) Raczej nie mamy przed sobą tajemnic owszem ...plotki z koleżanką to inna sprawa nie zwierzam mu się z tego bo i tak by nie chcial tego słuchać hihihi ...
Magdzik
Mój mąż jest moim przyjacielem i na odwrót... Tylko nie zawsze można wszystko powiedzieć MĘŻOWI, i wtedy trudno to pogodzić(grins)
Tosia
moj maz jest moim najlepszym, przyjacielem, doradcą, opiekunem, kochankiem i menagerem (kciuki)(grins)
inka24
MĄŻ DLA MNIE JEST NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM,A JA DLA NIEGO.BEZ PRZYJAZNI W ZWIĄZKU CIĘŻKO JEST FUNKCJONOWAC.
ilona2504
popieram w 100 % Magic,nic dodać i nic ująć
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.