Menu

Małżeństwo po narodzinach dziecka

Czy u was też się zmieniło małżeństwo po narodzinach dziecka?! U nas chyba przez ten brak czasu bardzo oddaliliśmy się od siebie. Mąż w pracy, ja w domu, potem on przyjdzie i go proszę żeby mi pomógł z czymś to mówi, że przecież mialam cały dzień, że on też zmęczony. No nie jest łatwo. Staramy się oboje ale jakoś brakuje tej czułości, która była wcześniej – taka rutyna. Trochę mnie to przeraża.

natka86
 1462  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość związek małżeństwo

Odpowiedzi

panidomu
U nas się jeszcze bardziej zmieniło – bo mąż pojechał do pracy za granicę a ja zostałam zupełnie sama z maluszkiem. Tęskniłam i tęsknię, dziecko wychowuje się bez ocja, czasami nawet sobie myslę, że może on tam kogoś ma... nie wiem. Ale żyje z dnia na dzień. Zamierzam stanać na nogi, rozglądnąć się za jakąś pracą, bo biorę najgorszą ewentualność pod uwagę... Ty masz męża pod bokiem, więc możecie się starać odbudować te relacje. Życze powodzenia i sukcesu.
dudka
Mój mąż na szczeście docenia moją pracę w domu i nie wyjeżdża z takimi tekstami, że przecież byłam cały czas w domu i czemu nie zrobiłam... Zmienić się zmienia życie chyba kazdemu po narodzinach dziecka, ale żeby jakoś drastycznie to nie. Po prostu dzięń jest podporzadkowany dziecku i już. Wieczory za to są tylko nasze.
kasia13_archiwum
Ludzie mysla, ze narodziny dziecka zbliza malzonkow do siebie a jest na odwrot. Nowe obowiazki, ciagle zmeczenie obciazaja dodatkowo i jezeli nie bedzie wzajemnej wyrozumialosci to mozna sie jeszcze od siebie oddalic. Rosna wzajemne pretensje. Obydwie strony czuja sie nierozumiane. Wazne aby na ten temat ze soba rozmawiac.
Moje malzenstwo o maly wlos a by sie wtedy rozpadlo.
kasia13_archiwum
Czesto nie mozna juz sobie pozwolic na taka spontanicznosc jak wczesniej. Dzieci potrafia zrujnowac kazdy plan. Nagla choroba, zly chumorek i caly plan np romantycznej randki we dwoje.
Dlatego przede wszystkim jak dzieciatka sa b. malutkie polecam umawianie sie z ukochanym. Np. ten a ten wieczor organizujemy romantyczna kolacje. Nie ma co liczyc na to, ze cos wyjdzie samo z siebie. Zawsze bedzie cos wazniejszego, a potem zmeczenie dojdzie i po romantyzmie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.