Menu

mam 2 pytania:)

dobry wieczór kochane.moje 1 pyt czy mozna wziasc nospe karmiac piersia czy nie zaszkodza dzidziusiowi ? i 2 pytanie czy macie jakies rady na nawal pokarmu nie mam odciagacza radze sobie recznie ale jest to pracochlonne bolesne i pomaga na chwile a mam je jak balony twarde i z grudami:(a malutki mi chociaz je ale to nie tyle zeby bylo lepiej dziekuje za rady(kwiatek)

monikas342
 459  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie nospa a karmienie 2 nawal poka

Odpowiedzi

MiJa
męża poproś o pomoc (smiech)
MiJa
męża poproś o pomoc(smiech)
MiJa
ooo się porobiło...ale to na dwie piersi tak(grins)(smiech)
monikas342
jest w pracy:) polece po sasiada(smiech)
beatatika
No spę brałam w ciąży, ale pod koniec lekarka mi zabroniła, wiadomo - rozkurczowa i kiedy karmiłampiersią też mogłam, pytałam farmaceuty.
Co do nawału pokarmu to radzę jak najczęściej przystawiać maleństwo, chociaż po kilka kropel, na pewno poczujesz ulgę, a z czasem wszystko się unormuje i będzie tyle pokarmu ile potrzeba. Nie radziłabym odciągać, bo w ten sposób poprawiasz laktację. Życzę wszystkiego dobrego;)
elinka
na nawal pomoga cieply prysznic z masazem, a potem oklady z kapusty
katarynka3311
Mi tez pomagaly oklady z lisci kapusty, a co do nospy to na ulotce przeczytaj- powinna byc informacja
madziullka
kapusta i oklepywac (pochylic sie i oklepywac)
Achcha
Na nawał najlepszy jest mały ssak przystawiany często do piers do piersi(grins) - nie baw się w odciąganie bo pokarmu będzie przybywało. To się samo unormuje.
W ulotce No spa pisze, że podczas karmienia piersią stosowanie należy skonsultować z lekarzem i nie nalezy stosować u dzieci do lat 6, więc ja bym nie brała.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.