Menu

mam dosyć mojego internetu...

Nie chcę robić antyreklamy, dlatego nie napiszę nazwy mojego dostawcy internetu. Jednak mam go serdecznie dosyć! Płacę rachunki po 60zł miesięcznie za to, że co chwilę mi sie zawiesza, wyłącza lub wogóle nie działa. Czasem muszę czekać na załadowanie jednej strony prawie pół godziny. I dobrze jak sie załaduje, bo bywa i tak, że po tym czasie wyświetla sie, że połączenie zostało przerwane! Szlak mnie już trafia, ale mam umowe do przyszłego roku. Macie tak ze swoim dostawcą internetu?

artisylvi
 597  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Czas wolny i Sport internet

Odpowiedzi

ADAMSKA98
narazie nie mam co narzekać
artisylvi
Gosiu masz rację iplus, dziś o dziwo jakoch chodzi, ale przez ostatnie dni ledwo wchodziłam ma pocztę, mimo, że mama ją u samego operatora. Już mi ręce opadają, rachunki płacić muszę bo mam umowę karencyjną na 2 lata, ale czy to znaczy,że tylko ja mam się wywiązywac z umowy?
artisylvi
Nie jest to wina laptopa, bo już wyrzuciłam z niego wszystkie zbędne "śmieci" a antywirus wyczyścił wszystko.
artisylvi
A jak zrezygnowałas z iplusa? Nie płaciłaś kary? Czy juz Ci sie umowa z nimi skończyła? Ja mam jeszcze rok, jakoś wcześniej było troszkę lepiej, częściej te strony się wgrywały, ale teraz to już całkiem jest masakra. A o słuchaniu muzyki z internetu lub oglądaniu filmu to już mowy nie ma, bo sie buforuje cały dzień!
artisylvi
Dzięki, musze pogadac z mężem o tej antenie. (kwiatek)
katrina
pewno neostrada ;[
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.