Menu

Mam problem

Hej dziewczyny!Mam pytanie,czy któraś z Was miała problem po porodzie naturalnym ze szwami wewnętrznymi które się nie rozpuściły?

AniCIA16
 722  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie zdrowie mamy

Odpowiedzi

moput
Mnie się szwy wewnętrzne rozpuściły same, co prawda trwało to trochę i nie było przyjemne.
joasik31
ja czasami mam wrażenie, jakby nie do końca mi się rozpuściły, ale ogólnie mi to nie przeszkadza
Mysiaa
jak się nie rozpuściły to idź do lekarza...
Mysiaa
lekarz Ci je zdejmie
nikordia
mnie też się nie rozpuściły i poszłam do szpitala tam gdzie rodziłam i zdjęli.
5min i po sprawie(grins)
Mysiaa
mi zdjęła położna ,która przychodziła do synka(grins)
sque
a mi się już chyba rozpuściły ale jeszcze nie wszystkie, bo narazie zauważyłam że tylko 2. Ale myślę że wszystkie mi same się rozpuszczą bo ja i tak miałam rewelacje z ponownym zszywaniem, więc nie chcę żeby znowu coś było nie tak. A jak myślisz że ci się nie rozpuściły to idź tam gdzie cię zszywali i oni powinni ci zdjąć bez problemu.
Achcha
one się dłużej rozpuszczają niż te na zewnątrz
Tosia
ja jestem 4 tygodnie po porodzie... i mam szwy nierozpuszczone ale dodatkowo jeszcze mnie tam wszystko pobolewa i mam takie zgrubienie... nie wiem czy to przerost tkanki ktora sie goi czy jeszcze krwiak sie nie wchlonąl... :/... eh
corcia
ja miałam ściągane zewnętrzne a wewnętrzne chyba sie nie rozpusiciły ale mi to nie przeszkadza a jak wyglądają takie szwy jak sie rozpuszczą
AniCIA16
Dziewczyny to ja wam powiem ze rodziłam mając 19lat,12lat temu i szwy mi sie nie rozpuściły i z tego powodu miałam 7 operacji robił mi sie straszny ropien na wardze sromowej,bóóóóóól ze hej.Podejrzewano u mnie taką chorobę jak ropień okołoodbytniczy.Dopiero 3,5 roku temu trafiłam do Sosnowca w ręce prof.Starzewskiego i wyciągnął mi nici po szyciu wewnętrznym szyjki macicy.Dwa lata temu urodziłam córeczkę przez cesarskie cięcie i 1września znowu mnie dopadła moja choroba okazało się ze miałam jeszcze jeden szew.Niewiem co mam myśleć,czyżby zeszyto mnie nicmi nie rozpuszczalnymi?tego sie juz chyba nie dowiem,byle by sie wszystko uspokoiło.pozdrawiam Was:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.