Menu

mam pytańko odnośnie 8 miesięcznego dzidzia

Wczoraj była mama i rodzina, mały był nieznośny, że tak powiem awanturował się, dużo płakał, i to już tak jest że jak ktoś przychodzi jest taki niegrzeczny już od miesiąca gdzieś. Nie wiem co może byc przyczyną. Ale wcześniej tak nie było, normalnie zostawał z mamą, a teraz nawet nie chce myśleć co by było gdybym zostawiła go pod opiekę "obcej" osoby. Czy Wasze dzieci też tak płakały dużo, jak ktoś was odwiedzał?

konieczko
 305  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem płakać dziecko

Odpowiedzi

oli28
Moja kruszynka tak reaguję na obce jej osoby,albo na osoby które rzadko widuję.Tylko ten jej taki bunt trwa góra 20 min potem jej przechodzi.
sebek
Mój synek ma już prawie 7 miesięcy, jak widzi kogoś nieznajomego to tylko troszkę jak gdyby zaczynał płakać ale odejdę z nim na chwilkę na bok, poprzytulam i za chwilę mu przechodzi. Nawet za chwilkę pójdzie do tej osoby na ręce.
Tylko u nas w domu też zawsze jest babcia i dziadek więc lubi towarzystwo i jak zostaję z Nim sama to mu się zaczyna nudzić i zaczyna marudzić.
Anulkaa
Moja córcia w tym wieku to uśmiechała się do ludzi wszędzie, w autobusie, tramwaju, metro, w sklepie.

Była tylko 1 osoba której się panicznie bała. Jeden nasz kolega przyszedł raz do nas i miał włosy na żelu, takie igły do góry, prawie jak irokez. Alicja płakała póki nie wyszedł z pokoju. Siedział w kuchni hi hi Jak wcześniej go uwielbiała i na rękach u niego siedziała, tak nagle przestała. Potem nawet jak przychodził i miał włosy normalnie, to Alicja już nie chciała do niego na ręce. Zapamiętała doskonale tamten jeden moment.
elinka
Lek separacyjny sie odzywa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.