Menu

Mam wyrzuty sumienia

Jestem mamą samotnie wychwującą. Pracuję. Wracam ok 16,30. Jak to w domu mnóstwo do zrobienia. Włączam więc bajki i siedzi ta moja Maleńka przed TV. zanim się uporam ze wszystkim jest 20,00 - kąpanie, akarmienie, spanie. Czy Wasze dzieci też spędzają czas przed TV?

Matina
 687  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko tv

Odpowiedzi

Juli1303
ach zebys nie miała wyzutów sumienia...to inna spraw.
Niestety tzeba jakos zyc a poczucie winy u mtki to norma.ja mysle zbys kupiła jakis mega zestaw mazaków, kredek, naklejek i kolorowego papieru i niech tworzy dzieła sztuki. albo niech ci pomaga , czy jak sprzątasz to śpiewajcie razem
Matina
Wiesz co Juli to jest pomysł. Ma cistolinę, szczątki kredek bo wciąż łamie a ja sprzatam i drżę gdy ciapie po wszystkim. Ale chyba to jest coś za coś. No i dzieki za wsparcie Dziewczyny bo miło słyszeć, że nie jestesmy jednak idealne. Tak jak powiedziała Juli - to poczucie winy u matki to chyba nigdy nas nie opuszcza.
Matina
No i jeszcze jedno Desdemona trafiła w sedno. Mam okropn a manię dokładności, wszystko musi być poukładane, czyste, zrobione, a może własnie waro poczekać, odłożyć coś, przełożyc na później.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.