Menu

mama!!!!!!!

dziewczyny czy wasze dzieciatka w pewnym wieku chciały przebywac tylko z Wami, chciały być noszone czy karmione tylko przez Was? Moja 11-miesięczna Zuzia od jakiegoś czasu wędruje za mną na czworakach i słysze tylko mama mama mama mama mama mama ...... Jak muszę gdzieś wyskoczyć to nie ma problemu żeby została z tatą, babcią, dziadkiem czy moim rodzeństwem ale jak tylko mnie zobaczy to ma sie wściec i na na nowo tylko mama.

rozowa82
 682  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

darzenka
tak moja tak miała nawet na chwile nie mogłam iść do wc tylko musiałam ja brać ze sobą, tak jest u dzieci potem samo przechodzi, to tylko kwestia czasu :)
Mandarinios
to jest całkowicie normalne :) taki etap w rozwoju dziecka:) Przejdzie :)
rozowa82
ja wiedziałam ze dzieci mają takie okresy ale myślałam ze to w wieku 2 lat najwcześniej, a tu taka niespodzianka, mała zaba zapiernicza na czterech jak mały motorek któremu płyta sie zacięła hihi:)
dzięki dziewczyny:)
Mamusica2008
U mnie jest tak samo tyle że oprócz "śledzenia" mnie z pozycji raczkującej łapie się mojego tyłka i tak za mną chodzi- jak cielę za jałówką :)
aisyrk3017
U mnie też jest tata tata tata ale moze to z tego że widzi go 2-3 godzinki w ciągu dnia i jak on sie nia zajmuje to tu ją podrzuci wszystko jej pokaze a ja po całym dniu z nią nie mam siły na takie wygłupy ale w weekend widzi go cały i już sie tak do iego nie wyrywa i nie tatusiuje...
agaklesz
hmm ja miałam tak samo z dwoma moimi synusiami i moja siedmiomiesięczna córeczka robi dokładnie to samo jak mnie zobaczy to niema ratunku tylko mama.pozdrawiam was mamy
basiaikubus
heheh my mamy tak do dzisiaj a Kubuś ma 1.7 a dalej jest mamusia; nie powiem z tatusiem też się bawi ale mamusia jest najważniejsza:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.