Menu

Mama dba o zdrowie

Jeśli chodzi o zdrowie naszych dzieci to zawsze na nie dmuchamy, chuchamy i biegamy do lekarza, nie bagatelizując niczego – co jest jak najbardziej zrozumiałe. A jak się miewa kwestia dbania o własne zdrowie? Czy często odwiedzacie lekarza, czy wolicie leczyć się na własną rękę? Przyznajcie się z ręką na sercu, czy robicie okresowe badania, czy kontrolujecie ciśnienie itp.?

Ania
 1601  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie badania zdrowie lekarz kobieta kontrola

Odpowiedzi

Kacperek2008
To prawda.
Jak małemu coś dolega to zaraz biegne z nim do przychodni.
O swoich niestety zapominałam.
Teraz jednak sie wzięłam za siebie . W czasie ciąży wyszedł mi hbs dodatni więc zaczęłam od hepatologa.
I...... na tym koniec.
Jak cos mi dolega lecze sie domowymi sposobami. Swojego lekarza rejonowego juz daaaaaaaawno nie widziałam...
Ewa0528
Prawdą jest ze z synkiem jak mu tylko cos dolega to szybko ide do przychodni .Jezeli chodzi o mnie to jezeli chodzi o np.ginekologa chodze raz w roku na badania kontrolne.Cisnienie ostatnio mierzyłam ....w ciaży.A jezeli chodzi o przeziebienie jezeli domowe sposoby nie pomagaja ide do swojego lekarza.
Ewa0528
ale byki zrobiłam:(:(
renata29
Lekarzy omijam szerokim łukiem:)Badań nie robię,jedynie jak w ciąży byłam to dbałam o wszystko.Ale ja nie choruję a z przeziębieniem,które dopada mnie może ze dwa razy w roku nie będę biegać do lekarza,sama sobie radzę:)
Nicoletta
pierwsze (no może oprócz w dzieciństwie i w szkole) w ciąży miałam w miarę regularnie mierzone ciśnienie... o morfologi to nie wspomnę bo w ogóle sobie jej nie przypominam (oczywiście oprócz w ciąży) ogólnie nie dbam o zdrowie,jem gówna,przed ciąża piłam-paliłam itp .. lekarza odwiedzam rzadko (jak już jest mus..) .. wiem,że powinnam mierzyć - a może nawet leczyć nadciśnienie (które sama nie wiem czy mam,ale zdarzało się w ciąży wysokie) no ale olewam :/:/:/ i chyba muszę się za to wziąć bo na końcu nie dożyję wnuków :D
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.