Menu

Mama przed komputerem

Jak oceniacie swoje obycie z komputerem? Czy codzienne korzystanie z komputera to dla was bułka z masłem czy też czarna magia? Czy radzicie sobie z różnymi programami (edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, programy graficzne, muzyczne, do nagrywania). Często dziecko potrafi przypadkiem nieźle namieszać w ustawieniach komputera, czy jesteście w stanie wybrnąć z tego same czy też z czyjąś pomocą?

Ania
 1336  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

technika obsługa komputera komputer

Odpowiedzi

Lwiczka
Komputer to jak "mój drugi mąż";) Nie wyobrażam sobie abym go w domu nie miała no i czywiście niezbędny jest net. Robie na nim niemal wszystko- przelewy, szukam różnych rzeczy, dużo pracuję na róznych programach. Są pewne rzeczy ktorych nie potrafię zrobić a wtedy szukam pomocy osobistego informatyka;) Dziecko ma swój bo nie mogliśmy dojśc do porozumienia ale i tak ma ograniczony czas na gry itp. Mąż woli TV;)
mammma
radzę sobie całkiem przyzwoicie. ale mój mąż jest the best i nigdy go nie dogonię w tej kwesti.
koza54
nie narzekam na moją znajomość z komputerem :) oczywiście są rzeczy z którymi sobie nie radze, ale to są takie o których nigdy nie słyszałam, ale jest dobrze :)
samanita
Moj maz jest po szkole informatycznej wiec umie naprawde baaaaaaaardzo duzo, a ja duzo sie przy nim nauczylam wiec sobie tez niezle radze:)
renata29
a dla mnie to czarna magia:)umiem bardzo niewiele bo mnie to nie interesuje ale jakoś sobie radzę:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.