Menu

mama w domu czy żłobek?

Mam małe pytanie.Czy większosc z was została w domku z dzieckiem do 3 roku zycia(mimo mozliwosc powrotu do pracy lub innej kwestii)??

Agnieszkamama
 743  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie dom rozwój

Odpowiedzi

andziabuziak
ja mam syna co za 3 tyg.bedzie mial roczek.wychowawcze otrzymałam na 2 lata ale nie wróce do pracy by zająć sie synem.może kiedyś ale nie ma mowy jak na razie bo nie mam z kim syna zostawiać ! a żłobków nie ma u mnie. natomiast mąz i ja niechcemy niani bo nasze prace zaczynaja się od 6.00 i kończą moja o 17 męża 20.00 (wliczam w to dojazdy pociągiem.)więc rodziców bedzie znał tylko z widzenia.
Matina
Zaraz po macierzyńskim wróciłam do pracy czyli jak miała 6 m-cy. A córcia została z nianią. Niestety nie stać mnie na przebywanie na urlopie wychowawczym. Teraz mała ma 3,5 roku i od września idzie do przedszkola.
kasiulek212121
jestem w domu z mala
Nicoletta
moja mała ma co prawda roczek,ale jestem póki co mamą - domową.. do pracy mam zamiar iść jak pójdzie do przedszkola, jakoś tak jak będzie miała 2,5 r.ż ..
madusia
jestem w domku z malym ,nie mam mozliwosci zeby pojsc do pracy,tzn.nie mam z kim zostawic malego,bo na prywatne przedszkole mnie nie stac
xkasiulax
moja ma no za tydzień kończy 10 miechów,chcę zostać z nia jak najdłużej myślę,że odpuszczę sobie żłobek ....pójdę do pracy jak zacznie sie przedszkole
agnieszka79
Ja na razie siedzę w domu z moimi córeczkami,ale w przyszłym roku mam zamiar iść do pracy a małe posłać do przedszkola.
Nula139
Przy starszej dwójce wróciłam do pracy gdy syn miał 6 lat a córka 4.
Najmłodsza ma 20 miesięcy i po wakacjach zamierzam wrócic do pracy.
daryjka87poznan
Moja ma 18 miesiecy i jestem z nia w domku. jak dostanie sie za rok do przedszkola to dopiero bede szukac pracy.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.