Menu

mama w pracy

Chciałam zapytać, czy któraś z mam, korzysta z opieki nianii lub żłobków? Chciałabym wrócić do pracy , ale nie chce zostawiać dziecka pod złą opieką. Bardzo prosiłabym o opinie i pomoc w podjęciu decyzji...

Margaret
 612  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem dziecko

Odpowiedzi

Magdzik
Ile nas tutaj, tyle zdań i opinii na ten temat(grins) Z dwojga złego ja wybrałabym opiekunkę. Ale to też nie może być całkiem obca osoba, wolę sprawdzoną i poleconą nianię.
Milki
od niedawna bo od dwóch dni sama jestem opiekunką do 16miesięcznej Majeczki, narazie jestem na etapie sprawdzenia tzn poza mna w domu zawsze ktoś jest jeszcze, kontrolują każdy mój ruch i sprawdzają jak dziecko ze mną się bawi czym się bawi czy potrafie ją zająć, niestety mam szalony problem bo jak mała widzi ze mama wychodzi z pokoju to jest ryk niemiłosierny i nie można jej uspokoić. więc zanim zdecydujesz sie na nianie lepiej niech ona poprzychodzi wcześniej (zanim podejmiesz prace) żeby dziecko do niej się przyzwyczaiło i nie bało zostać tylko z nią.
Margaret
Dziękuje bardzo.. Co prawda mam córeczkę dopiero dwa miesiące, ale ciężko mi się nawet z nią rozstać na 5 min.żeby wyjść do sklepu :) Więc jak mam ją z kimkolwiek zostawić to na prawdę wole, żeby była w dobrych rękach :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.