Menu

Mamo chcę siku

W jakim wieku wasze dzieci już świadomie zgłaszały swoje potrzeby i umiały chwilkę "wytrzymać" jak nie było akurat w danej chwili możliwości, żeby zrobić siku?! My zaczynamy przygodę z nocnikiem i idzie całkiem nieźle i zastanawiam się kiedy zacznie się "sygnalizacja".

paula80
 813  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat potrzeba zgłaszanie potrzeby nocnik siko

Odpowiedzi

artanis
U mnie chyba dość późno, tuż przed skończeniem 3-roku życia. Ale podobno chłopcom to troszkę później przychodzi...
Matina
Moja córeczka ma 21 m-cy, przesiaduje na nocniku, naet uda się jej zrobić to co powinna, al sama niestety nie zawoła. Wczoraj np. zrobiła siku do nocniczka, wstała, ubrałam jej pieluszkę, a ona zrobiła kupkę.
Franc3ska
Sonia bardzo szybko, miała 1,5 roku gdy już sama korzystała z nocnika. Mateusz prawie 3.
ania77
U nas narazie jest sygnalizacja po zrobieniu siku lub kupki... Ciekawa jestem kiedy bedzie przed...:-)
paula80
Czyli jeszcze trochę przede mną :) Narazie nam wychodzi o stałych porach - rano po przebudzeniu zaraz na nocnik i się udaje, po obiadku i przed kąpaniem wieczorem.
szajek2007
U nas to tak samo jak u @ania77........:D
SCOFI
mój Konrad miał 2,5 roku i zaczął wołać na nocnik nie tylko w dzień ale i w nocy,a więc ja pampersy już od ponad 7 miesięcy mam z głowy ,pozdrawiam wszystkie mamy
SCOFI
a poza tym moje zdanie takie na każde dziecko przychodzi pora,ja odzwyczajałam Konrada w ten sposób że na dzien zdejmowałam mu pampersa,kilka razy się posiusiał ,ale za to wiedział potem kiedy wołac,
Misia80
My już od trzech miesięcy siadamy na nocniku ale jest to po każdym spaniu i przed zmiana pieluszki.Jak narazie idzie nam nieźle i zawsze "coś" w nocniku jest.Tylko,że Miki ma 10 miesięcy i póki co to stekaniem i prężeniem się sygnalizuje,że będzie kupa.
logest
Moja na dwa latka zaczela siadac na nocniczku i zglaszac swoje potrzeby
norbik
Mój mały ma 2 latka i jak zrobi kupę to woła mama myj-myj,a na nocnik nie chce.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.