Menu

mamusie dzis przezylam horror ;)

a wiec bylismy na spacerku z gabrysiem tak dobre3godzinki wrocilam do domu aq tu cyk Gabrys mial 40stopni goraczki (wow)(krejzolka) masakra dalam mu nurifren i mu nic nie pomoglo wezwalam pogotowie i przyjechali! przepisali mi antybiotyk dla Gabrysia (placze)(placze) ale przytym mi jeszcze slabo oddychal no ale lekarz stwierdzil ze pluca ok tylko migdalki powiekszone! a ja myslalam ze to z powodu zabka ktory mu wychodzi z gory!!(wow) bo dzis rano tez mial goraczke ale nie az taka! a lekarz mi dop ze to jakis wirus ktory panuje teraz ! przepraszam ze tak nie poukladana te pytanie asle jeszcze dochodze do siebie(pout)(pout) chcialam sie wyzalic (placze)(pout)(pout)(pout)(pout)

Anita21
 659  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta goraczka

Odpowiedzi

Anita21
ale teraz juz spadala goraczka naszczescie!!!!!!!!
Anita21
przepraszam za zgubione literki!!!!!!!
Mandarinios
(kwiatek) zdrówka(kwiatek)
jolkabt
o rany, współczuję... Z doświadczenia wiem, że o wiele szybciej działa nurofen w czopku niż w syropie... Pamiętaj, że w nocy niestety gorączka może się podnieść, wiec okłady miej w pogotowiu... Spokojnej nocki!!(kciuki)(kciuki)
Agnieshka76
Nio to dużo zdrówka dla maluszka i cieszę się że już mu lepiej. Trzymaj się(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Nicoletta
zdrowia dla małego (prezent)(prezent)(prezent)
Anita21
(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) dziekuje mamusie!!!!!!!(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Edytka85
Dużo zdrówka dla Gabrysia, trzymaj się Anitko(kwiatek)
emiliab
Zdrówka dla małego(prezent)(prezent)(prezent) . I gratuluję zachowania zimnej krwi, ja to pewnie wpadłabym w panikę i sama(chora)
mammma
to faktycznie, najadłaś się strachu... zdrówka dla Syneczka (cukierek)
daryjka87poznan
Zdróweczka zycze dla Gabrysia (prezent)(prezent)(prezent)
agnieszka79
dużo zdrówka dla małego(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
paulaa
(kw(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
SCOFI
Zdróweczka życze dla Gabrysia(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(cukierek)(cukierek)
Anita21
dziekuje wam kochane mamusie!!!!!!! dzis juz lepiej jest!!!(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(cukierek)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.