Menu

Mamusie pracujace...

Spedzacie poza domem co najmniej 8 godzin, w tym czasie nie widzicie swoich pociech... tesknicie za nimi, po pracy chcecie spedzac czas wspolnie, wartosciowo, by nadrobic "straty"... Ale, no wlasnie ALE kazdy czasem potrzebuje troche czasu TYLKO dla siebie, by odpoczac, odstresowac sie, miec odskocznie od pracy i domu... I tu pojawia sie moje pytanie: drogie NetMamusie, kiedy znajdujecie ten czas dla siebie i jak go wykorzystujecie? Poswiecacie na to tylko weekendy, czy udaje Wam sie wyrwac czasem wieczor w tygodniu? Kto w tym czasie opiekuje sie Waszymi pociechami?

elinka
 543  6

Odpowiedzi

Pateras
he, he moja odskocznia to praca i jest to jedyna odskocznia, no ewentualnie jak już mam dość i nie wyrabiam to idę po prostu spać i zostawiam dzieci żonie (grins)(grins)(grins) w końcu z mamą też trochę muszą być.(smiech)(smiech)(smiech)
monique25
Pracuje na popołudnia i weekendy, wolne mam tylko poniedziałki mało mam czasu dla siebie, czasem jestem tak zmeczona ze nie mam siły na nic. Chce pracowac, bo bez tego czuje sie jakas niespełniona, lubie swoja prace choc czasem tesknie za siedzeniem w domu z małym.
MamaMaya
moja praca to póki co jedna godzina dziennie korepetycji z angielskiego z dzieciakami i szczerze powiem że bardzo chciałabym znaleźć wreszcie pracę - to chyba ona właśnie była by dla mnie odskocznią od garów, prania, sprzątania itp zajęć.
irekzboralski
a co to takiego czas dla siebie?a tak serio..bardzo tęsknie kiedy jestem w pracy czasami więcej niż 8 godzin,ale na szczęście jestem bardzo zajęta i czas szybko mija...po pracy to już spędzamy czas we dwoje, tylko ja i Mikołaj i trzeba znaleźć czas na wszystko..na wspólną zabawę i obowiązki domowe i dlatego wszystko staramy się robić razem..potem tylko znaleźć czas na naukę trudno wygospodarować ale i to jest możliwe nawet późnym wieczorem kiedy synek już śpi...na czas tylko dla siebie, przyjemności...jakoś go brakuje...chyba,że są to chwile przy capuccino z książką na kolanach..
elinka
czyli widze, ze jestem w tej wiekszosci... dzieki za odp(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.