Menu

Mamy, czy Wasze dzieci jeżdżą na Bikerach?

Ostatnio te zabawki zrobiły się bardzo popularne. Chodzi mi o takie rowerki, bez pedałów. Nazywa się to bodaj Biker. Czy Wasze dzieciaki na tym jeżdżą?

luckystar
 457  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak rower zabawa dziecko

Odpowiedzi

Anemona
tak kupiliśmy rok temu jak młoda miała rok, ale spokojnie mo0gła by jeździć od dwóch lat
maja1482
Jasne, że tak :) Super sprawa, polecam. Mały zasuwa na tym rowerku, że hej! Super utrzymuje równowagę. Myślę, że jeśli dobrze pójdzie, w przyszłym roku będzie jeździł już na rowerze z pedałami.
iwona1985
Polecam!!! Synek ma 20 miesięcy a od miesiąca jeździ na nim i bardzo dobrze sobie radzi.
Ada3610
Mój jeździ jak szalony. Rowerek dostał na 1 urodziny. Od zeszłego lata chodzimy na skate park.
iwus198920
Nie kupowaliśmy synek ma 4 latka i jeździ na normalnym na 2 kółkach :)
aniol
Nie kupowaliśmy mały miał 3 latka to jezdzil na normalnym z 4 kółeczkami a jak 5 to juz sam.
flame123
Nie wiem, jak nauczyliśmy dzieci jeździć na normalnym rowerku, nie ucząc najpierw na bikerze.
Cud! Czy coś!
aniol
Żaden cud flame ,Poszliśmy na trawkę i powiedzieliśmy że tu ma miękko i nic sobie nie zrobi po 5 minutach dziecko jeździło na 2 kółkach ,przewrócił sie może z 5 razy ale go mocno dopingowaliśmy by sie nie bał i udało sie.Ale oczywiście to był wyjątek z tą trawą .haha nie pozwalam mu już po trawie jeżdzić.Ale uważam że nie ma co sie przechwalać bo każde dziecko w swoim czasie sie nauczy jeden mając 3 latka drugi mając 6 .Mój syn ma kolegę 7 letniego który boi się i nie jeździ wcale.JA uważałam że skoro my potrafiliśmy nauczyć sie na normalnych składakach jeżdzić to dziecku wynalazki też nie są potrzebne, bo dla nas nie potrzebny wydatek.Ale to moje zdanie.
flame123
Myślę podobnie do Ciebie @aniol :) W naszym przypadku przydatny okazał się wujek przy kości, który biegał za swoją bratanicą.
luckystar
Ja postawiłam na taki fajny model z EasyGo, powiem Wam, że nie spodziewałam się ile taki rowerek może dać dziecku radości! Całe wakacje nie odbył się nawet jeden spacer bez roweru, nawet na wakacje musieliśmy go wziąć. Zabawy co niemiara, bardzo jestem zadowolona, że się przekonałam. Mam nadzieję, że jeszcze będzie pogoda i dalej będziemy mogli jeździć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.