Menu

Mamy i przyszłe mamy z Lublina

Witajcie! Czy mamy z Lublina mogą się wypowiedzieć gdzie rodzić będą lub rodziły (chodzi mi o szpital) i jakie mają wrażenia z porodu? jakich lekarzy prowadzących ciążę polecacie? Potrzebuję tych informacji aby dokonać wyboru lekarza na ostatni etap mojej ciąży i szpitala na poród. Nie mogę zostać przy swoim lekarzu z racji przeprowadzki.

Justa29
 600  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie szpital ginekolog

Odpowiedzi

Edytka85
Kochana na rodziłam na Lubartowskiej i szczerze odradzam
ani96
Ja mam lekarza z Lublina ale mieszkam w Chełmie -Wojciech Krawczyk ,pracuje w klinice na JARCZEWSKIEGO jest gin-położnikiem, dokładnie gdzie w Lublinie przyjmuje to nie wiem ale jak zechcesz to się dowiem bo dziś idę do niego na wizytę -bardzo polecam!
ani96
polecam klinikę i lekarza!
Justa29
Bardzo prosze o wiadomość-może być na priv. gdzie przyjmuje i jakiś kontakt? Czy na Jaczewskiego ustalałaś coś wcześniej przed przyjazdem z Chełma na porodówkę?
BARTEK
Ja rodziłam na Stszica dwa razy ,ale odradzam .Rodziłam tam dla tego że moja położna tam pracowała.Niestety co do opieki po rodzie to brak słów,o wszystko trzeba było się prosić .Teraz może się zmieniło i jest lepiej .Słyszałam że na AL.Kraśnickiej są bardzo dobre warunki i opieka po porodzie też ...tak jak powinno być.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.