Menu

Mamy pierwszoklasistów

Czy są tutaj mamy pierwszoklasistów. Jak sobie Wasze pociechy radzą w szkole, czy chętnie chodzą do szkoły, czy chorują.

koniczyna
 587  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport pierwszoklasista

Odpowiedzi

koniczyna
A może starszych dzieci.
gosi512
Moje dzieci już nie pierwszoklasiści,ale wiem jak to jest pierwszy raz do szkoły nerwy i nie tylko mamy ale też dziecka.Dzieci moje rzadko chorowały gdy zaczeły chodzić do szkoły.(prezent)
koniczyna
ja miałam nadzieję, że nie będzie chorował, a tu nic z tego. Najpierw zapalenie płuc, teraz zapalenie tchawicy. Do szkoły chodzi chętnie i nie może się doczekać kolejnego dnia szkoły, żeby tak zawsze było.(awve)
gocha2522
a mój syn jest zadowolony ze szkoły tylko poziom im cofneli i maja to samo co w zerówce, dlatego dzieci troche znudzone bo wszystko to znają. ale ogólnie rano chętnie wstaje, naszczęście zdrowy odpukać bo w tamtym roku początek zerówki to miał kłopoty ze zdrowiem cały czas kaszel, katar i złe wyniki moczu aż skończyło się na zastrzykach.on strasznie szybko łapie wirusy.(awve)
kasia1
moj synek chodzi do pierwszej klasy ale nie w Polsce , mimo wszystko jest bardzo zadowolony pani go chwali i jak na razie odpukać nie choruje
mycha2706
Jestem mama pierwszoklasistki(grins) radzi sobie świetnie,póki co nie choruje,Zdązyła katechetce powiedziec,ze miała ważniejsze sprawy niz pomalowanie obrazka(krejzolka) poza tym poprawiła panią wychowawczynie,ze nie mów-i tu pisze tylko jest napisane i nie w kazdym badz razie tylko w kazdym razie(grins)(grins)(grins) Pewnie bedzie miała przerypane(zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.