Menu

Mamy w pracy i ich problemy

Czy wszystkie pracujecie? Czy macie trudne dni w pracy jak sobie wtedy radzicie. Czy problemy, zły humor przynosicie do domu. Staram się nie przenosić spraw z pracy do domu, ale nie raz się nie da.

koniczyna
 680  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport praca

Odpowiedzi

krasna1
praca to praca,dom to dom...
jestem szczęśliwa,że wróciłam do pracy bo tam odpoczywam psychicznie i mam kontakt z ludźmi,których sobie cenię....
a jak mam gorszy dxień to po prostu to oznajmiam i zazwyczaj rozumieją
Zana
ja na wychowawczym i dobrze mi z tym .... z tego co słyszałam co sie dzieje w pracy to w najlepszym momencie mnie tam nie ma ..... nie ukrywam ze tam nie wróce mam wychowawcze zatwierdzone do konca 2010 i jesli sie nic tam nie zmieni to pojde do innej pracy ..
Danusia79
Ja teraz jestem w domku, przez 3 miesiące mam sezonowy interes, a i w grudniu sprzedajemy choinki, więc to takie dorywcze, mąż ma stała pracę a ja dom na głowie, ale kiedy pracowałam starałam się nie odreagowywać na rodzinie tego, że coś poszło nie tak, choć nie zawsze się udawało niestety....(pout)
krzysia
Staram sie panowac nad sytuacją, a kiedy zobacze mała w łózeczku spiącą ( bo wracam tak ok 22) to wszystko mi przechodzi , poza tym gdym przynosiła problemy do domu mój mąż mogłyby sie wkurzyc i pomyślec , ze nie daje rady dlatego staram sie panować nad sytaucją bu nie dac mu tej satysfakcji (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.