Menu

Mandat... za jakie przewinienie?

Zainspirowało mnie jedno z pytań do zadania kolejnego(awve) Dostałyście/liście kiedyś mandat? Jeśli tak, to za co i z jakimi konsekwencjami?(kciuki) Pochwalcie się(kwiatek)(kwiatek) Ja mam 12 lat prawko i przez cały ten okres tylko 2 razy byłam zatrzymana przez policję. Raz dostałam mandat za przekroczenie prędkości (50zł bez karnych punktów), a innym razem tylko pouczenie(grins) A jak z tym było u Was?

Magdzik
 598  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport mandat prawo jazdy

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nei dostałam bo prawka nie mam. Ale w latach młodzienczych policjant chcial mi wlepic mandat 200zł na przejscie na czerwonym swietle. Na szczescie tylko na koncu mnie pouczył.
JUSTYNA300511
ja jeżdżę już prawie 10 lat i jeszcze nigdy nie zatrzymała mnie policja i nigdy nie dostałam mandatu(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
MiJa
(awve) kiedys dostałam "mandat" od sokistów za palenie w przedziale pociągu(grins)
izkalepszy
jeżdżę 13 lat nie dostałam mandatu...w poniedziałek jechałam z małą na pogotowie o 12 w nocy bo nie mogłam jej zbić gorączki 40 stopni,no i oczywiście jechałam szybko a tu nagle policjant z marchewką na mnie macha,zatrzymałam się ale powiedziałam że jadę do szpitala i puścił mnie,powiedział tylko żebym w terenie zabudowanym zwolniła.
marzenkag
ja nie dostalam.
Lwiczka
Raz zostalam zatrzymana i raz mandat za śmieszne przekroczenie prędkości 50zł bez pkt.karnych. Kilka razy zdarzylo mi się znaleźć za szybą zaproszenie od strazy miejskiej za złe parkowanie ale nie poszlam do nich i nic nie przyszlo.
maminka
Nie dostalam mandatu...ale raz mialam baaardzo nieprzyjemna sytuacje... Pozamykali wszystkie drogi dojazdowe do osiedla mojej mamy i w ktoryms momencie zaczelam wycofywac i walnelam jakiejs babce w bok auta. Delikatnie ale bylo to na oczach policjanta(pout) Poprosilam ladnie Pania aby sprawa obyla sie bez policji i na szczescie policjant po naszych usmiechach i prosbach odpuscil i nie wlepil mi mandatu (grins)(smiech) Poza tym prawko mam lat 8 i policja zatrzymala mnie tylko raz na kontrole drogowa :)
Tuptolek
(kwiatek) Mam prawko od 1999r., dostałam jeden mandat po 11 latach za przekroczenie prędkości o 30 km/h 200zł i chyba 4 pkt, ale obniżył do 200 zł i 2 pkt., dodam, że od tamtej pory to mój był kolega hehe ogólnie to po prostu u nas są pewne zwyczje długo by opisywać, a jeśli chodzi o mandat cóż przyjełam bo mi się rzeczywiście należał, no ale za sam fakt, że udał, że mnie nie zna jest byłym znajomym :)
Tuptolek
(kwiatek) aha dodam, że mandat opłaciłam z imieninowych, bo mąż w ogóle nie chciał go płacić, ponieważ mandaty z naszego miasta trafiają do mojej teściowej (smiech) a ja nie chciałam by do niej trafił(grins)
maja1482
mam prawko 9 lat i jescze nigdy nie dostałam mandatu, ani też nie zatrzymała mnie policja.chyba miałam farta(grins)
euphoria29
Nie zapięte pasy i przekraczanie prędkości(grins) to moje słabe strony(grins)
Parę tych madnatów i punktów było.(krejzolka)
jolkabt
oj, ja mam prawko 9 lat i juz niestety, kilka mandatów na koncie.. Głównie za przekraczanie prędkości, czym wogóle sie nie chwalę.. (krejzolka)
JustiSam
100zl i 2 punkty za predkosc(grins) spieszylam sie do pracy(grins)(grins)(grins) , myslalam ze tych policjantow pozabijam(grins)(grins)(grins) A kiedys stanelam na zakazie i straz miejska chciala mi wlepic mandat ale sie udalo wylgac(grins)(grins)(grins)(grins)
irekzboralski
kontrolę miałam już tyle razy,ze nie pamiętam ile...raz to nawet musiałam dzwonić do narzeczonego wtedy i pytali czy aby na pewno pożyczył mi samochód bo nie jestem jego właścicielem...(smutna) a mandat...po 10 latach tylko jeden..i to w Mikołajki..za przekroczenie prędkości o 20 km...50 zl i 2 punkty..które już "wyszły"(grins)
Kasik34
Mam prawko 17 lat i nigdy nie dostalam mandatu(grins)
Jaga80
jeżdżę już 12 lat i niedawno dostałam 100zł mandatu za przekroczenie prędkości-dojeżdżałam do tablicy "obszar zabudowany" i tam mnie namierzyli jechałam 13 km/h za szybko(pokoj)(pokoj)(pokoj) i zwalniałam!
edytka123
Mnie też wlepili za prędkość śmieszną co prawda, dobrze że tylko 100 zł.(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.