Menu

Mandat... za jakie przewinienie?

Zainspirowało mnie jedno z pytań do zadania kolejnego(awve) Dostałyście/liście kiedyś mandat? Jeśli tak, to za co i z jakimi konsekwencjami?(kciuki) Pochwalcie się(kwiatek)(kwiatek) Ja mam 12 lat prawko i przez cały ten okres tylko 2 razy byłam zatrzymana przez policję. Raz dostałam mandat za przekroczenie prędkości (50zł bez karnych punktów), a innym razem tylko pouczenie(grins) A jak z tym było u Was?

Magdzik
 586  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport mandat prawo jazdy

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Nei dostałam bo prawka nie mam. Ale w latach młodzienczych policjant chcial mi wlepic mandat 200zł na przejscie na czerwonym swietle. Na szczescie tylko na koncu mnie pouczył.
JUSTYNA300511
ja jeżdżę już prawie 10 lat i jeszcze nigdy nie zatrzymała mnie policja i nigdy nie dostałam mandatu(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
MiJa
(awve) kiedys dostałam "mandat" od sokistów za palenie w przedziale pociągu(grins)
izkalepszy
jeżdżę 13 lat nie dostałam mandatu...w poniedziałek jechałam z małą na pogotowie o 12 w nocy bo nie mogłam jej zbić gorączki 40 stopni,no i oczywiście jechałam szybko a tu nagle policjant z marchewką na mnie macha,zatrzymałam się ale powiedziałam że jadę do szpitala i puścił mnie,powiedział tylko żebym w terenie zabudowanym zwolniła.
marzenkag
ja nie dostalam.
Lwiczka
Raz zostalam zatrzymana i raz mandat za śmieszne przekroczenie prędkości 50zł bez pkt.karnych. Kilka razy zdarzylo mi się znaleźć za szybą zaproszenie od strazy miejskiej za złe parkowanie ale nie poszlam do nich i nic nie przyszlo.
maminka
Nie dostalam mandatu...ale raz mialam baaardzo nieprzyjemna sytuacje... Pozamykali wszystkie drogi dojazdowe do osiedla mojej mamy i w ktoryms momencie zaczelam wycofywac i walnelam jakiejs babce w bok auta. Delikatnie ale bylo to na oczach policjanta(pout) Poprosilam ladnie Pania aby sprawa obyla sie bez policji i na szczescie policjant po naszych usmiechach i prosbach odpuscil i nie wlepil mi mandatu (grins)(smiech) Poza tym prawko mam lat 8 i policja zatrzymala mnie tylko raz na kontrole drogowa :)
Tuptolek
(kwiatek) Mam prawko od 1999r., dostałam jeden mandat po 11 latach za przekroczenie prędkości o 30 km/h 200zł i chyba 4 pkt, ale obniżył do 200 zł i 2 pkt., dodam, że od tamtej pory to mój był kolega hehe ogólnie to po prostu u nas są pewne zwyczje długo by opisywać, a jeśli chodzi o mandat cóż przyjełam bo mi się rzeczywiście należał, no ale za sam fakt, że udał, że mnie nie zna jest byłym znajomym :)
Tuptolek
(kwiatek) aha dodam, że mandat opłaciłam z imieninowych, bo mąż w ogóle nie chciał go płacić, ponieważ mandaty z naszego miasta trafiają do mojej teściowej (smiech) a ja nie chciałam by do niej trafił(grins)
maja1482
mam prawko 9 lat i jescze nigdy nie dostałam mandatu, ani też nie zatrzymała mnie policja.chyba miałam farta(grins)
euphoria29
Nie zapięte pasy i przekraczanie prędkości(grins) to moje słabe strony(grins)
Parę tych madnatów i punktów było.(krejzolka)
jolkabt
oj, ja mam prawko 9 lat i juz niestety, kilka mandatów na koncie.. Głównie za przekraczanie prędkości, czym wogóle sie nie chwalę.. (krejzolka)
smerrfetka
mam prawko 11 lat ani razu nie zatrzymała mnie policja(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy).........raz stojąc na światłach POLICJA stojąca na poboczu zwróciłą mi uwagę bym zapieła pasy(pout)(pout)(pout)
JustiSam
100zl i 2 punkty za predkosc(grins) spieszylam sie do pracy(grins)(grins)(grins) , myslalam ze tych policjantow pozabijam(grins)(grins)(grins) A kiedys stanelam na zakazie i straz miejska chciala mi wlepic mandat ale sie udalo wylgac(grins)(grins)(grins)(grins)
irekzboralski
kontrolę miałam już tyle razy,ze nie pamiętam ile...raz to nawet musiałam dzwonić do narzeczonego wtedy i pytali czy aby na pewno pożyczył mi samochód bo nie jestem jego właścicielem...(smutna) a mandat...po 10 latach tylko jeden..i to w Mikołajki..za przekroczenie prędkości o 20 km...50 zl i 2 punkty..które już "wyszły"(grins)
Kasik34
Mam prawko 17 lat i nigdy nie dostalam mandatu(grins)
Jaga80
jeżdżę już 12 lat i niedawno dostałam 100zł mandatu za przekroczenie prędkości-dojeżdżałam do tablicy "obszar zabudowany" i tam mnie namierzyli jechałam 13 km/h za szybko(pokoj)(pokoj)(pokoj) i zwalniałam!
edytka123
Mnie też wlepili za prędkość śmieszną co prawda, dobrze że tylko 100 zł.(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.