Menu

marka chusty

Witam!! (awve)
Zamierzam kupić dla swojej dzidzi chustę elastyczną. Mam zamiar ją w tym nosić od samych narodzin. Przeglądając wcześniejsze tematy znalazłam takie firmy jak nati, babylonia czy didimos. Cena tych chust jest bliska 200zł. A czy możecie coś powiedzieć o firmach takich jak pentelka czy haltex?? Cena tych chust jest poniżej 100zł. Zastanawiam się czy warto jest przepłacać. Oczywiście jak te droższe są wygodniejsze czy lepsze dla dzidzi to kupię bez zastanowienia.
Pozdrawiam (awve)

usniada
 2290  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem chusta elastyczna

Odpowiedzi

kreskah
na forach chustomamy piszą, że nie warto kupować tych tańszych ze względu na wygodę i bezpieczeństwo. nie wiem,
ja kupiłam chustę elastyczną pentelka, z tym, że ja ją używałam dla córci 4-7 miesięcy.
nie narzekałam. chodziłam z małą do pracy i chusta nieraz mi pomogła, bo mialam wolne ręce :) po to właśnie ją kupiłam, żebym mogła używać w pracy, prowadzę sklep i przez pierwsze miesiace chodziłam tam na parę godzin razem z córcią.
czasem małą karmiłam w tej chuście.
szczytem moich osiągnięć było odkurzanie z zuzą dojącą pierś w chuście :)
przestałam używać kiedy przestałam zabierać małą ze sobą do pracy, a chusta powędrowała w świat- za miesiąc rodzi szwagierka, może jej się też przyda :)
Madzika
ja mam tkaną chuste wiec ale sądze ze warto dobrze sie zastanowic by sie nie okazało że ta tańsza jest nie warta i trzeba bedzie kupic kolejna lepsza. a w chuscie elastyczne można nosić od urodzenia ?
usniada
Z tego co czytałam w internecie to dla noworodków nadają się chusty tkane i elastyczne. Z tym że elastyczna łatwiej dopasowuje się do dziecka.
usniada
Jednak bez chusty się nie obyło. Testowaliśmy też nosidełka, ale w porównaniu z chustą jest to dzień do nocy. Także dla dziecka. Wybrałam elastyczną "pentelki". Myślę że pomimo że jest tańsza prawie trzy razy, to niczym nie odbiega od tych droższych. Polecam każdej mamie zakup chusty :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.