Menu

martwię się

Dziewczynki mój synuś od dłuższego czasu ma różowe dołki pod oczkami nawet takie zalatujące siwe (jakby miał podbite) , czy to może oznaczać jakąś chorobę ? Czy to może być powód alergii, czy jakiejś choroby poważnej ....? Martwi mnie to bardzo bo nigdy takich nie miał. Aż się boję myśleć że to mogło by być coś poważnego....

boja
 571  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko oczy

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
To moze zapytaj sie lekarza? A anemii nie ma?
krasna1
poczekaj do poniedziałku i idź do przychodni.
Nie ma co gdybać.
Bo znowu cała w nerwach będziesz!
boja
No myślę że raczej anemii nie ma. Zwróciłam ostatnio lekarzowi o tym i jakoś się tym nie przejął. Ale ja widzę że jest coś nie tak.
boja
Odkąd sie zaczęły te choroby to zauważyłam te podbite oczka i myślałam że to zejdzie ale teraz mam wrażenie że jest coraz gorzej.
boja
A mój Adaś nie miał i dlatego mnie to aż niepokoi... bo tu coś się musi dziać. Dlatego Was pytam bo może któraś się z tym spotkała? Może znacie przyczyny z własnych doświadczeń lub opowiadań... wiem że każdy przypadek może być inny ale może trochę się uspokoję...
kasia13_archiwum
Dzieci, ktore maja bardzo jasna karnacje (np. blondyni) czesto maja taka urode. Bo dzieci ogolnie maja ciensza skorke i przebijaja po prostu zylki i stad te cienie. Mozliwe, ze po prostu taka jego uroda.
boja
To raczej nie AgnieszkaJ , Adam dużo pije...

A czy przy alergii mogą być takie objawy?
boja
Kasiu on to ma od kilku tygodni wcześniej tego nie miał ...teraz aż takie siwo- różowe , wiem o co Ci chodzi ale to nie to ...
KlaudynaK
To może zrób synkowi testy alergiczne... Mój brat cioteczny ma sine oczy od zawsze ale okazało się że ma właśnie alergie na to i owo... Jak zrobicie testy to będziesz wiedziała. A może po prostu ze zmęczenia, piszesz, że był chory, może organizm tak reaguje...
kasia13_archiwum
No to moze rzeczywiscie zrob te testy. Nie ma co gdybac.
krasna1
boja przecież on ostatnio brał antybiotyk za antybiotykiem więc to musiało mieć wpływ na jego organizm.
Pójdziesz do lekarza to dostaniesz skierowanie na badanie krwi i znów będziesz sie martwić jak tu dziecku krew pobrać!
A jeśli pytasz o alergię to moja córa z samej alergii tego nie miała ale ja chorowała nonstop to z osłabienia organizmu jej się tak robiło!
boja
No z testami to pewnie musimy poczekać bo z tego co wiem to siostra córce robiła jak mała skończyła 4 latka ...a mam taką nadzieję że to po chorobach i po lekach, które bierze jeszcze na tą alergię ...i mam nadzieje że to nie jest znowu jakaś inna poważniejsza feee choroba.

Dziękuję kochane i mocno Was pozdrawiam i ściskam. :)
krasna1
Ty się nie zamartwiaj kobieto bo niedługo nie bedzie Cię widać z tych zmartwień!!!
Bałaś się o uszy i co???
Okazało się o że niepotrzebnie bo to nic groźnego!
boja
Nie Agatko z pobraniem krwi nie będzie problemu to twardy facet a nie beksa ;) to nie pozostaje mi nic innego jak odwiedzić ZNOWU lekarza wrrrr.
boja
Może nic groźnego bo tak powiedziała laryngolog a jak poszłam do pediatry bo dzwonił i pytał jak po wizycie...i jka mu powiedziałam że pani laryngolog stwierdziła że nie ma zapalenia to chciał go zobaczyć jescze raz i co? Stwierdził że Adaś ma zapalenie....! I bądź tu mądra? Już sama nie wiem co mu dolega?
krasna1
pediatra to nie laryngolog!
Zresztą pediatrzy nie lubią jak chodzimy do specjalistów-wiem to z doświadczenia.
A jeśli jeszcze podważy się ich wiarygodność to już masakra.
Masz kochanego synka i daj mu trochę luzu mama!
boja
W każdym bądź razie leczę go po zaleceniach Pani laryngolog , w styczniu kontrola i się okaże. A zdrugiej strony jakby Adam miał zapalenie to byłby marudny a on tylko jeden dzień mi gorączkował i narzekał że go ucho boli.


Dobra dziewczynki dziękuję jeszcze raz bardzo:)
agniecha
Na pewno alergiczne dzieci tak mają bo i moje znajome mają takie problemy, po dłuższej chorobie dzieciaczki tak mają, a tak w ogóle to dzieci maja takie nieciekawe okresy, mogą być pasożyty i lamblie, zrób wyniki i skonsultuj się z lekarzem. Nie stresuj się na zapas. Wszystko jest OK - oprócz twojej wyobraźni hi hi ;))))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.