Menu

Marzenia mojej córki

Wczoraj wieczorem rozmawiałam z Alą tak w ogóle o przyszłości, jak by chciała żyć...jakie ma plany i marzenia. I jestem w szoku. Powiedziała, że wyjdzie za mąż jak będzie miała 19 lat, urodzi dziecko, będzie w międzyczasie studiować, potem poczeka dwa lata i chce mieć kolejne dziecko. Córka dobrze się uczy i nie widzi problemu w jednoczesnym studiowaniu i zajmowaniu się dzieckiem a potem dwójką. A jak zapytałam z czego zamierza utrzymać rodzinę skoro będzie studiować a nie pracować to mi powiedziała, że mąż będzie od niej sporo starszy, będzie nadziany i spokojnie sobie dadzą radę.
ja wiem że to było takie tylko gadanie, ale jakoś mnie te jej plany nie zadawalają. Powinnam się martwić?!

kosia
 853  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat plany na przyszłość dziecko marzenia

Odpowiedzi

irra20
A nie planuje włączyć ciebie w wychowywanie dzieci? Bo moja planuje. Stwierdziła, że jak urodzi to ja się zajmę dzieckiem a ona w spokoju będzie mogła pracować - co gorsze - moja nie chce męża... Myślę, że należy to potraktować z przymrużeniem oka.
artanis
@kosia: nie przejmuj się, ja gdy miałam 15 lat mówiłam, że nie wyjdę za mąż, nie będę miała dzieci bo dzieci są fuj, będę kobietą sukcesu, mieszkającą w wielkim mieście i żyjącą jak bohaterki z Sex and the City:)

Ale jak widać życie płata figle, nie jestem kobietą sukcesu, nie żyję w wielkim mieście, bardzo młodo wyszłam za mąż, mam dziecko i wszystko na opak:)))
maomi
Treść została zablokowana przez zespół
NiebieskKoralik
naoglądała się telewizji to tak ma. z czasem spojrzy na sprawy bardziej realistycznie:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.