Menu

Maskotka w łóżeczku?

Moja córcia ma jednego niewielkiego misia, którego bardzo lubi, a ostatnio byla u mnie koleżanka i powiedziała, że nie powinnam wkładać jej do łóżeczka tego misia bo się może udusić... Trochę mnie nastraszyła.

dudka
 614  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

wiki1503
Wiesz, jeżeli jest to wielki misiek, to faktycznie może się tak zdarzyć, że dzidzia niefortunnie przytuli się buźką do misia i wtedy może być niewesoło. Jednak jak to mały miś to nie ma powodów do obaw.
Aagataa
Mój synek też spał od małego z misiem i to DUŻYM. Na początku staraliśmy się wyciągać misia jak tylko Rafałek zasnął – ale potem już nie było strachu!
maxima
Jak malutka już tyle czasu śpi z misiem to jej go nie zabieraj :) Tylko dbaj o to aby misio był czyściutki i pachnący ! Bo maskotki to siedlisko roztoczy.
kasia13_archiwum
Twoja mala ma 4 miesiaca. Sa takie specjalne przytulanki, w formie chustki (niestety nie wiem jak to sie nazywa po polsku), ktore mozna dzieciom od urodzenia dawac do przytulania, zasypiania. Jezeli nie jestes pewna, to odsuwaj jej te przytulanke od razu, kiedy zasnie. W ten sposob bedziesz miala pewnosc, ze sobie nic nie zrobi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.