Menu

Masz już plany na wakacje dla swoich dzieci?

Koniec roku szkolnego tuż tuż i niebawem znów wielu rodziców stanie przed nie lada wyzwaniem, jak zagospodarować dziecku dwa miesiące czasu wolnego od szkoły. Masz już pomysł na to, jak Twoje dziecko spędzi zbliżające się wakacje? Podziel się z nami swoimi ideami, może staną się one inspiracją dla innych NetMam.

Plany na wakacje

NetMamaTeam Team
 640  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport wakacje plany

Odpowiedzi

LaMandragora
Tak.
alinagj1o2
Moi synowie 9 i 10 lat zaczęli już od maja .Byli w sanatorium na 4 tygodnie w Rymanowie .Dziś jechali na zieloną szkołę do Łeby (właśnie są w trasie ). Wakacie zaczynają od pobytu na Mazurach na polu namiotowym blisko jezior .Potem pobyt okolice Częstochowy .
Obowiązkowo co tradycją do babci na wieś ,jakiś wypad w góry . Jak są w domu to jakaś pływalnia lub wyjazdy rowerowe . Moich synów w wakacie praktycznie nie ma w domu .Ale puki jeszcze jakoś finansowo daję radę niech jeżdżą bo nie wiadomo jak będzie dalej .
mammma
córa ze względu na moją pracę spędza wakacje głównie z dziadkami. w weekendy urządzamy jednodniowe wypady.
amalka
Taaa zaplanowane... W pracy do 19ej, niedziela na działce. Jednym słowem- kicha... (pout)
renata29
Od dawna mamy zaplanowane.Starszy synek urywa się z przedszkola i ruszamy w Polskę :)
Ania111990
U mnie wszystko wyskakuje w ostatniej chwili. W tym roku nie mogę konkretnie planować bo nie wiem w jakie dni będę jeździć na szkolenie. Jak tylko będę miała kilka dni wolnych w lipcu lub w sierpniu pakuje Ksawerego w pociąg i jedziemy na kilka dni do Poznania do mojej siostry. To będą jedyne wakacje jakie będę miała.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.