Menu

Masz rękę do kwiatów i roślin?

Chciałam dzisiaj Was zapytać, kochane Mamy, jak o u Was z jest z talentem do roślin. Drzemie w Was dusza ogrodnika czy raczej niekoniecznie? Lubicie kwiaty i rośliny? Przychodzi Wam z łatwością dbanie o nie czy może niekoniecznie? I jeszcze jedno: jakie kwiaty lubisz najbardziej? Klasycznie czerwone róże czy może coś mniej popularnego?

Ania
 1268  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród rośliny kwiaty

Odpowiedzi

renata29
Jedną z dwóch rzeczy,o których notorycznie zapominam w domu jest podlewanie kwiatów a mimo to rosną pięknie,chyba mnie lubią :) Jednak drzemie we mnie mały ogrodnik i myśl o ogrodzie pomału kiełkuje w głowie :) Moje ukochane kwiaty to słoneczniki.
karolcia514
u mnie lepsza rękę do roślin ma mąż to on praktycznie w naszym ogródku sądził wszystkie drzewka i kwitnące krzewy :)a co do mojego ulubionych moich kwiatów to sa to wszelkie odmiany tulipanów :)
stokrotka30
Ja i mój ogród -to jedno!Kocham rośliny,kocham kwiaty,kocham sie nim zajmować,dopieszczać i pielęgnować-to moje hobby.a jeśli chodzi o ulubione rośliny,to uwielbiam kłokoczkę(taki krzew,którego kwiatostany na wietrze grzechoczą-kłokoczą i w okolicy rozbrzmiewa jego muzyka)i kocham jaśmin za niepowtarzalny zapach,na który co roku czekam z utęsknieniem....
korek221
Kocham kwiaty i w ogóle wszelkie badylki no może poza pokrzywami;))
Wszystkie parapety w domu mam "zawalone" roślinami.
Mój ukochany kwiatuszek to kwitnący kaktus, storczyk który kwitnie mi już od 4 miesięcy bez przerwy:)))
karolincia
NIe mam ani jednego kwiatka uschłyby u mnie bo nie pamiętam nigdy o podlewaniu kwiatów, moja koleżanka była jeszcze lepsza zasuszyła nawet kaktusa :)
daryjka87poznan
Nie mam, zapominam zeby kwiatki podlewac.
gocha2914
Lubię pielęgnować kwiaty i sprawiam mi przyjemność patrzenie jak rosną i kwitną :)
Mysiulineczka
W moim rodzinnym domu zawsze było dużo kwiatów w ogródku jak w domu w doniczce , tych drugich czasem nie było gdzie stawiać . Podobnie jest teraz w moim domu choć ich liczba jest sporo mniejsza. Uwielbiam to uczucie kiedy hoduje roślinke od szczepki a ona potem rośnie coraz ładniejsza a potem zawita:))
piasekpustyni
absolutnie nie mam zapału do dbania o kwiaty... zasuszam skutecznie wszystkie - zupełnie jak mój Mąż... mieliśmy kaktusy, ale odkąd Mały złapał rączką - nie mamy żadnych kwiatków!!!
lwica
Uwielbiam kwiaty i mam ich sporo, wszystkie drzewka iglaste i krzewy , które goszczą w moim przydomowym ogrodzie pochodzą z własnej produkcji, wyhodowane z małych szczepek, znajomi twierdzą, że mam rękę do kwiatów i lubię się nimi zajmować, przynosi mi to radość.
halina21
uwielbiam kwiaty i ogólnie wszystkie roślinki :) w domku mamy na parapetach w doniczkach kwiatki a na działce tez rosną pięknie kwiaty i krzewy i owoce i warzywka tez :) moim ulubionym krzaczkiem jest oczar a z kwiatków uwielbiam stokrotki,margaretki,niezapominajki a także róże i liliowce ,astry,dalie a córka tez ma rękę do kwiatków fiołek alpejski kwitnie jej już 9 mies. bez przerwy a posiane prze nią aksamitki pięknie się rozkrzewiły i kwitną wspaniale mimo iż córka ma dopiero 5 latek :)
korek221
Ze mnie się śmieją,że jak posadzę w doniczce stylisko od łopaty to też mi zakwitnie(grins)(grins)(rofl)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.