Menu

Masz swój sprawdzony sposób na problemy ze snem?

Ten stan znany jest chyba prawie każdemu. Gdy sen zwyczajnie nie chce przyjść, a moment zaśnięcia odwleka się godzinami. Liczenie baranów, ciepłe mleko, banan, słuchanie muzyki lub czytanie to tylko kilka ze znanych, naturalnych metod "wywoływania snu". A Ty co robisz, gdy nie możesz zasnąć? Masz swój sprawdzony sposób na bezsenność?

NetMamaTeam Team
 445  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport problemy ze snem bezsenność

Odpowiedzi

renata29
Przez ostatnie lata to tylko w okolicach pełni księżyca nie mogę spać.Wtedy albo bardzo późno kładę się spać albo leżę i rozmyślam o niebieskich migdałach :)
Marta050709
Ja jak spać nie mogę to siedze na necie w telefonie słuchawki muzyka i nie wiem kiedy i śpię.
tlolek
od 6 lat nie mam tego problemu, wystarczy że przyłożę głowę do poduszki i sen sam przychodzi- ot efekt dwójki łobuziaków w domu
MamaMateuszka
Nie mam i na szczęście nigdy nie miałam tego problemu. Mąż się śmieje, że powinnam zgłosić się do rekordów guinessa w kategorii zasypianie w sekundę(grins) Moja teściowa zawsze bierze łyżeczkę cukru do buzi i ssa pomału i mówi, że szybciej po tym zasypia....
jagoda30
Nie mam z tym problemu,czasami chciałabym coś obejrzeć w tivi i zasypiam nie wiem kiedy...(spi)
ewlirinka
Od kiedy jestem matką nie mam problemu z zasypianiem, po całym dniu maratonu zasypiam nie wiem kiedy, ba czasami nawet nie wiem gdzie ;)
clyde22
Zamiast dobrej książki, dobry sex. (smiech)
Beatka9316
Od kiedy mam córeczkę nie mam problemu z zasypianiem po całym dniu zajmowania się dzieckiem sprzątania, gotowania, prania, prasowania itp. jestem tak zmęczona że nie mam problemu ze snem... Ale jeśli zanim miałam dziecko i nie mogłam zasnąć to oglądałam tv lub włączałam sobie cicho radio i leżałam i zawsze zasypiałam nawet nie wiem kiedy zawsze lubiłam spać przy muzyce :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.