Menu

Materacyk piankowo - kokosowy?

Stoję właśnie przed wyborem materacyka do łóżeczka. Pani w sklepie namawiała mnie na piankowo-kokosowy materacyk, ale nie jestem do końca przekonana czy będzie dobry. Czy któraś z was używała takiego materacyka? Nie odkształca się? A co z tym dziwnym zapachem? Poradźcie mi coś.

monjuk
 710  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy materac łóżeczko piankowo-kokosowy

Odpowiedzi

Aagataa
Mój Rafałek miał taki materacyk i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie odkształcił się i teraz czeka na kolejnego "lokatora" :) Z tego co sobie przypominam to troszkę go wietrzyliśmy - ale jeden dzień na balkonie zalatwił sprawę.
ewela
Mi takie materacyki polecił pediatra i dałam się przekonać kupiłam i jestem zadowolona. Nie wietrzyłam ich ani nic - zapach prawie nie do wyczucia. Fajne jest to że materacyki mają ściągane powłoczki i można je wyprać - przy maluszkach cenna rzecz.
lolitta
Z tego co słyszałam to te materace są o wiele lepsze niż te z trawy morskiej. Starsza córka właśnie taki miała - niby fajny, ale potem ta trawa wysycha i z materacyka się normalnie kurzy! Bałam się żeby córka się nie udusiła przez ten pył i kupiłam właśnie materacyk piankowo - kokosowy. Teraz służy z powodzeniem synkowi.
paula80
Nasz materacyk kokosowy nie miał żadnego zapachu - był zupełnie neutralny. moim zdaniem warto taki kupić, ale jeżeli uważasz, że z zapachem jest coś nie tak to może wybierz się do innego sklepu i zobacz materace innych producentów.
ptysiek
Ja kupiłam taki dla córki i jestem bardzo zadowolona, nie odkształca się i wogóle nie czuć żadnego zapachu.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.