Menu

Matka najważniejszą kobietą w życiu każdego mężczyzny?

Potwierdzacie czy macie inne doświadczenia w tym temacie? Jak to jest z Waszymi synami? Kto jest najważniejszą kobietą dla Twojego partnera życiowego? Jak się układają Wasze relacje z teściowymi? Stereotypowo czy harmonijnie? Jakie macie doświadczenia w tym aspekcie relacji damsko-męskich?

Ania
 1346  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mężczyzna matka

Odpowiedzi

maja1482
matka jest dla męża bardzo ważna, ale ostatnio jakby trochę mniej, dzięki czemu między nami zaczęło się lepiej układać... szykujemy sobie własny kąt, bo na dłuższą metę nie da się z teściową wytrzymać... no a moje relacje z nią są "grzeczne", ale mam do niej duuuży dystans... jak mnie zdenerwuje to dosyć dobitnie ją o tym informuję... jak nie muszę to nie rozmawiam, czekam dnia wyprowadzki z niecierpliwością i tyle...
amalka
Jak u @Runki- gdy pojawiała się babcia, mamunia mogła nie istnieć :) Teraz Krzysio to synuś mamusi, choć babcia nadal ze mną wygrywa ;)

Co się zaś tyczy drugiej mamy i moich z nią stosunków, są jak najbardziej poprawne. Niemal idealne. Spotykamy się co najmniej 2 razy w tygodniu a dzwonimy do siebie niemal codziennie. Mam wspaniałą teściową (nie lubię jej tak nazywać) Naprawdę się lubimy. Po śmierci taty mieszkała u nas jakiś czas, zapoznała się z moim sposobem prowadzenia domu, wychwalała kuchnię...

Jeśli natomiast chodzi o małżonka- ma z mamą świetny kontakt, podobnież z moją.
MamaMateuszka
Moja teściowa z nami mieszka i uważam, że jest naprawdę super, mam z nią tak samo dobry kontakt jak i z moją mamą ale dla mojego męża oczywiście najważniejsza jestem ja;-) Za to teściu to wrrrrrrr...... inna bajka;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.