Menu

Matka Polka i wellness - do pogodzenia?

Czy polskie mamy korzystają czasem z formy relaksu jakie daje oferta wellness i spa? Chodzicie do sauny i na masaże? Czy to w ogóle do pogodzenia z obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi? Co robicie, aby poczuć się piękną, zrelaksować i naładować akumulatory na trudy codzienności? Twoja ulubiona forma wellness to...?

Ania
 760  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie wellness macierzyństwo

Odpowiedzi

alinagj1o2
Mam synów rok po roku.Do pracy wróciłam jak młodszy miał 6 miesięcy .Czasami było ciężko ale potrafiłam wykroić czas dla siebie.Nie chodziłam do spa i dalej nie chodzę .Lubię odprężać i relaksować się we własnej wannie pełnej piany,przy świecach .Mam matę masującą którą też używam w wannie z wodą z dodatkiem olejków. Mąż musiał od początku zajmować się dziećmi tak jak ja , postawiłam sprawę jasno.Pracowaliśmy obydwoje i dalej pracujemy.Dzieci mają już 8 i 9 lat.Często chodzimy na basen ,jeździmy na rowerach.Jednak chwila samotności w łazience w wannie to coś co nadal uwielbiam. Jak wchodzę do łazienki wychodzę gdzieś po 3 ha.
amalka
Można pogodzić gdy ma się na to fundusze ;) Jedyny masaż w moim przypadku to ten robiony przez męża hehe Ulubiona forma wellness? Dłuuuuga kąpiel w pianie :) Nie jestem wymagająca :)
sque
Powiem szczerze, że mój mąż od lipca tamtego roku wyjeżdża do pracy za granicą i wszystkie obowiązki i wychowanie córki zostało na mojej głowie. Od tego czasu zaczęłam tak sobie wszystko organizować, że od stycznia tego roku mam czas pójść na siłownię (tak ze 2-3 razy w tygodniu po godzince), raz w miesiącu idę na paznokcie i do kosmetyczki (ok.1,5 godziny). W tym czasie córką zajmuje się moja ciocia. Jak mąż przyjeżdża na tydzień czasu do domu to organizuję czas tak żeby codziennie mieć chwilę dla siebie, chociażby po to żeby wyjść sama do sklepu, posiedzieć dłużej w kąpieli lub za zamkniętymi drzwiami sypialni poczytać w spokoju ulubione książki. Córa niedługo skończy 3 latka i pójdzie do przedszkola, więc niestety będę miała mniej czasu dla siebie, gdyż trzeba będzie znaleźć pracę i przeorganizować dzień od nowa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.