Menu

matki rekordzistki - szok:)

Ciekawe ale i szokujące. Polecam: http://www.rodzinakatolicka.pl/index.php/wiadomoci/6-wiadomosci/7611-matki-rekordzistki(awve)

piasekpustyni
 724  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Opieka nad dzieckiem matka

Odpowiedzi

monka21m
Nie rozumiem jak można chcieć zachodzić w ciążę w wieku 60 paru lat!!! Paranoja!!!!!!!! nie mało, że jest się już ślepym, głuchym, nie ma się takiej sprawności jak kiedyś, ma się mniej cierpliwości, no i przede wszystkim można nie dożyć nawet pójścia do szkoły swojego dziecka!!!! Ah szkoda mi tych dzieci! Za to pomysł karmienia piersią jak najbardziej popieram!
renata29
ja też bym tak chciała,kocham być w ciąży a porody mam ekspresowe :)
Kasia21
Jak to możliwe by 5 latka urodziła dziecko,nie rozumiem tego.Kto jest ojcem?Przecież ona sama była dzieciaczkiem,nie wyobrażam sobie tego
piasekpustyni
ja tez nie wyobrażam sobie jak takie dziecko niespełna 6-letnie mogło urodzić dziecko, przecież ktoś ją musiał zapłodnić, zboczeniec jakiś(zlosc) a te porody w późnym wieku albo 67 dzieci (smutna) kobieta się wykończyła przez te porody, miała 40 lat(placze)
piasekpustyni
i ja też uwielbiam dzieci a swojego Szkraba kocham nad życie, ale tyle urodzić to trzeba mieć zdrowie... a za co utrzymać?
xkasiulax
Nie chciałabym być matką-rekordzistką (awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.