Menu

maz

moj maz slucha sie ojca a moje zdanie ani porada sie nie liczy slucha sie jego i juz chociaz mieszkamy oddzielnie ale to zadzwoni i juz a ja to z boku juz wybieral miedzy nim a mna i wybral mnie ale jest to samo juz nie mam sily ale nie odejde od niego

aga22
 567  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Wychowanie Opieka nad dzieckiem Zakupy dziecko

Odpowiedzi

mycha2706
No ale po co z tym walczyć?Nie można byc zazdrosnym o uczucia do rodziców. Skoro wybrał Ciebie to znaczy, że jesteś najważniejsza.Nie walcz z tym, bo szkoda nerwów.Trzeba nauczyć się żyć ze sobą. Bądź wsparciem a nie gderającą wiecznie żoną a będzie dobrze.
aga22
tak ale to nie jest proste juz sie powoli przyzwyczajam do tego ale jednak nie umiem i zawsze jest to samo i wraczamy do punktu wyjscia i niewiemy sie jak dogadac
mycha2706
Odpuść, nie nalegaj i forsuj swoje inteligentnie, po kobiecemu:)Mnie też takie coś denerwuje, ale absolutnie się nie czepiam, po jakimś czasie to doceni...Chyba;) Po co się ścierać ze sobą, zeby postawić na swoim? Nie warto.Ludzie mają niesamowite problemy i dają radę, czasem trzeba odpuscić:)
aga22
tak tylko dlaczego zawsze to ja a nie on nawet dochodzi do tego ze mowimy sobie ze musimy sie rostac
clyde22
Ty jesteś najważniejsza dla niego. To jest pewne. Trzymanie kogoś na siłę przy sobie i zrzędzenie przynosi odwrotny efekt. Daj trochę luzu i nie wiąż, sam zatęskni i przyjdzie. Taka męska natura.
jagoda30
@clyde22 warto posłuchać męskiego głosu w sprawie(kciuki)
clyde22
Z miłością, jak z masłem - potrzebuje trochę chłodu... (pokoj)
clyde22
Snikersiku, ja cały jestem jedną wielką ciekawością... ;)
Ada3610
Po pierwsze - w jakich sprawach słucha się Ojca?
Może sądzi że ojciec wie lepiej, bo ma na ten temat jakąś wiedzę?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.