Menu

mąż a lekarz!!!

dziewczynki czy wasi mężowie też są tacy jak mój,czy tylko mój taki (zla)(zla)(zla) Otórz chodzi mi o to czy jak waszym Panom coś dolega ciężko ich zagonić do lekarza????mój to normalnie masakra,ledwo dycha no i twierdzi że on da rade,już nie raz było że w ostatniej chwili zagoniłam go dosłownie po awanturach do lekarza(smutna)(smutna)(smutna)(smutna) i konczy się oczywiście antybiotykiem..bo praca bo szef...UPARCIUCH Z NIEGO STRASZNY....a jak wasi Panowie też tacy uparci czy raczej idą bez problemu????????

czy mąż chętnie idzie do lekarza???

smerrfetka
 1103  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mąż lekarz choroba

Odpowiedzi

xkasiulax
Umnie dokładnie jak u ciebie.....................
Kairra
Mój mąż idzie do lekarza gdy SAM STWIERDZI, że jest mu potrzebny.
To dorosły człowiek - nic na siłę (kciuki)
domka
Nie ma mowy by mój poszedł do lekarza (smutna) Już częściej chodzi dopiero jak mnie się coś stanie ,ale oczywiście dopiero wtedy jak mam jakąś operacje lub rękę sobie złamię ;))Też się bardzo boi o pracę , a tym bardziej że u niego w pracy jest tak że jak ktoś często chodzi na nie, czyli dwa razy w roku jest do zwolnienia ;(
Renatka2019
Zdecydowanie odp nr 2
xkasiulax
Mój regularnie chodzi tylko do dentysty............. no całe szczęście (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
smerrfetka
Kairra Twój inny...mój dorosły jest ale w papierach a co do lekarza omija wielkim łukiem będzie się męćzył,jęczał a nie pójdzie(pout)(pout) duże dziecko normalnie(chora)
tlolek
mój mąż i lekarz-kombinacja niemożliwa. chociaż nie przepraszam ostatnio tak go ząb bolał że sam powiedział że mam go do dentysty zawieść (z bólu nawet nie był w stanie prowadzić)
kasiam146
u mnie dokladnie tak samo jak u kasiuli do lekarza wolami go nie zaciagniesz ale dentysta regularnie
malenia2427
Mój to lekarzy omija szerokim łukiem wrrr.......
jedynie gdy coś złamie lub ma opiłek w oku to pójdzie,ale oczywiście nie tego samego dnia,tylko jak już zwija się z bólu..
a tak na marginesie to z bolącym zębem chodził 8 miesięcy!!!(krejzolka)
jak już spać nie mógł to dopiero polazł...
mala21
Jak trzeba to pójdzie. Chociaż mój to nie ma czasu na chorowanie. I czasami mimo potrzeby żeczywiście nie ma jak iść. Za to dentysty to już kilka razy szukałam na już w sobote wieczorem. Bo potrafił i tydzień z mega bulem jeździć
justii34
Oczywiście że tak ale ja działam jeżeli widzę iż zaczyna smarkać.....to pcham w niego vitaminy i tp.Jeżeli jest to poważne to napieram i wygrywam(grins) Rozumiem go ,bo ja tez nie chodzę po lekarzach.Dotychczas radze sobie sama(grins)
beatka7623
He he he Mój by umierał a powiedział by że konowała nie chce widzieć Bo to źle wróży (grins)(grins)(grins)(grins)(smiech)
maminka
dokladnie tak samo jak u Ciebie i jak widze u wielu z Was :) masakra...jakby lekarz parzyl albo polykal w calosci!!1
kreskah
nie będę oryginalna:D mój też od lekarza stroni, ostatnio poszedł jak już naprawdę ledwo dychał i prosto od lekarza trafił do szpitala z zapaleniem opon i mózgu :( no i tak to z chłopami :)
daryjka87poznan
Moj maz pojdzie, bez problemu.
ulenka091987
mój bez problemu idzie do lekarza
Magdzik
Mój sam dba o swoje zdrowie i jak już naprawdę kiepsko się czuje, to idzie do lekarza,
renata29
jak musi to idzie ale on w zasadzie nie choruje,tylko przeziębienie czasem łapie a z tym to przecież nie będzie po lekarzach biegał
asiunia83
złego diabli nie biorą (smiech)(smiech)(smiech) mój nie potrzebuje chodzić do lekarza
karolincia
Jak już bedzie czuł że sam sobie nie poradzi to pójdzie moje namowy nic nie skutkują przebił stopę gwoździem nawet nie był na pogotowiu bo stwierdził "nic się nie dzieje" i nic mu nie będzie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.