Menu

Mąż i komputer

Ciekawa jestem jak często wasi mężowie okupują komputer i co tam robią?! Mój mąż ostatnio wciągnął się w jakąś grę i siedzi po nocach. Rano jest oczywiście nieprzytomny... A jak siedzi na necie to czyta tylko o samochodach.

ewela
 917  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

mąż pasja komputer

Odpowiedzi

artanis
Ja zawsze miałam słabość do informatyków. Ex dłubał ciągle w czymś - non stop pracował. Aktualny używa komputera do sprawdzania poczty, zrobienia czegoś konkretnego, zgrania muzyki itd. Na więcej nawet nie ma czasu:)
kasia13_archiwum
Moj maz uzywa komputera tylko, aby sprawdzic poczte, czy oplacic rachunki. Taki praktyczny. To zajmuje mu jakies najwyzej 5 do 10 minut w ciagu dnia.
Czesto jak siadze to od razu cos pomiesza. Ostatnio udalo mu sie jednym ruchem reki twardy dysk zalatwic, i to na amen.
Jak cos kliknie i mu cos wyskoczy, to od razu wola mnie.
Ogolnie moge powiedziec, ze moj maz nie podziela mojego zachwytu komputerem i internetem. Ale to fajnie. Komputer jest tylko dla mnie... ;-)
moniaka
@kasia13: Tylko pozazdrościć - ja to się musze przeciskać do komputera!! "Puść mnie na chwilkę..." :) I codziennie to samo. Mój mąż po prostu czyta i czyta wszystko jak leci! czasem tez gra w jakieś takie samochodowe gry albo jakieś strzelanki.
kasia13_archiwum
@moniaka... u mnie to maz musi sie przeciskac... ;-)... jak potrzebuje swoje "5 minut"...
artanis
@monika: dlatego ja zainwestowałam w swojego laptopa i wszyscy mogą mi... ;D
Agula
Mój jako programista, używa komputera głównie do pracy. Gdy wracam z pracy, komputer służy do słuchania muzyki czy też oglądnięcia jakiegoś filmu. Jednak często sprawdza pocztę,(nawet ok 23) z racji tego że pracuje dla USA. Na szczęście nie gra w żadne gry :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.