Menu

Mąż za granicą

Zastanawiam się czy kurcze ta rozłąka nam nie zaszkodzi. Odkąd Krzyś przyszedł na świat mąż pracuje za granicą. Synek prawie nie zna ojca -boi się go jak mąż przyjeżdża to boi się do niego iść – znacie takie sytuacje? Czy może którać z was miała podobnie? Małżeństwo i ojcostwo na odległość? Jak długo to trwało?

panidomu
 669  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

czarna
Jak urodziłam synka to maż musiał wyjechać tylko na miesiąc w delegację i było to dla mnie trudne – szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie takiego życia – ja z dzieckiem tu, mąż za granicą. Nie dałabym rady tym bardziej, że nie umiałabym być 24 h z dzieckiem - to nie to że go nie kocham, czy jestem złą matką. Czasami mam potrzebę wyjścia gdzieś czy coś. A tak? Nie – ja nie nadawałabym się do tego – wszytsko na mojej głowie – rachunki , opłaty... Oszalałabym.
kosia
@panidomu: skoro jesteś tu i tak w domu i nie pracujesz to może przenieś się do męża? Nie było by łatwiej? Moglibyście być we dwoje, mąż zaoszczedziłby na odwiedzinach u was...
panidomu
Myślałam o tym, ale tam nie ma warunków dla mnie i dla dziecka. Mąż mieszka z kolegą w wynajętym mieszkaniu... poza tym utrzymanie naszej trójki tam było by o wiele za drogie i nie udało by się nic odłożyć.
kosia
No chyba że tak... to nie wiem co ci poradzić – musisz zdecydowac co jest ważniejsze – pieniądze czy rodzina
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.