Menu

Mdłości i wymioty w ciąży

Przechodziłyście przez to? Jak długo? Mnie to na szczeście praktycznie ominęło (może zdarzyło się dwa razy) ale moja koleżanka teraz strasznie się męczy już 3 miesiąc. Zastanawiam się kiedy wymioty są po prostu oznaką ciąży i wystarczy tłumaczenie, że trzeba przez to przejść a kiedy zaczyna to być niebezpieczne?

Pixelka
 5013  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

mdłości wymioty

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
W 1. i 2. ciazy z malymi przerwami w sumie do konca. W tej cale pierwsze 3 m-ce rowniez... Teraz jestem w 4. m-cu i mdlosci zelzaly, ale jeszcze sie zdarza, ze cos zjem i musze wymiotowac... Ale nie jest to juz codziennie. A najwazniejsze, ze mdlosci nie ma... Mam nadzieje, ze juz nie wroca jak to mialo miejsce w poprzednich ciazach...
KlaudynaK
Mdłości miałam, ale uważam to za dobre bo dzięki temu nie paliłam i lżej mi było pożegnać się z papierosami. Wymiotowałam raz. Nie wiedziałam, że jestem w ciąży, wypiłam piwo i miałam zawroty głowy. Trochę mnie to dziwiło, że po jednym piwie ale stwierdziłam wtedy, że pewnie coś zjadłam i że byłam przemęczona. Potem okazało się że Klaudynka będzie mamusią... :) Więcej nie wymiotowałam. Raczej jak mi się zbierało to jadłam i było ok. Więc w sumie jadłam cały czas... :)
irekzboralski
raz tylko mi się zdażyło przez całą ciążę zwymiotować i tak mnie pasta do zębów "ruszyła"
kamilka21
u mnie niestety też to wystąpiło.począwszy od początku ciąży az do 3i pół miesiąca.teraz jestem w prawie 5 i też nieraz zdarzy mi się zwymiotować ale to już nieporównanie z tym co przechodziłam przez ponad 3 miesiące.
kalinka28
ja jestem w 2 m.c. i zaczynają dopadać mnie mdłości - nie chce mi sie nic jeść pomimo że dogadzam sobie rożnymi smakołykami (najgorzej jest rano-piję tylko herbatkę grejfrutową a na jedzenie nie mogę patrzeć). Do tego dochodzą okropne nudności - nic mi się nie chce a sprzątania w domu pełno:(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.