Menu

Menstruacja

Witam Mamy :) Mam problem, otóż ostatnimi czasy bardzo schudłam... Czy to może miec w pływ na rozregulowanie miesiączki??? dużo stresu chyba też ma wpływ??? przejrzałam wszystkie chyba forum w necie... ciąże wykluczam! jak wywołac okres??? piłam herbate z głogu.. ale nic.. błagam pomóżcie,bo ten stres mnie wykończy!!!

Edliyah
 741  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie okres miesiączka

Odpowiedzi

Edliyah
No dziś nie zdążę do lekarza,dopiero w poniedziałek :( schizzzzaaaa!!!!
Edliyah
na razie 4 dni :( wiem że może do 7się spóźnic .
Milki
e co to jest 4 dni, skoro wykluczasz ciąże to co się martwisz. okres może się przez wszystko spoźniać, nawet przez te upały.
Edliyah
Ale te nerwy same w sobie ... wrrrrrrr.... bez kija nie podchodź (zlosc) fakt idę zaraz do pracy... czymś sie zając! Dziękuję Wam Mamuśki (awve)
Iwona1977
stres,nerwy, duzy spadek wagi faktycznie moga wplynac na nieregularnosc ,ale jezeli sa to narazie 4 dni to nie panikuj, jezeli bedzie to dlzej trwalo idz do lekarza
Achcha
sprawdź tarczycę - internista Ci da skierowanie na TSH
Misha
Ja kiedyś, jak byłam głupią małolatą, bardzo drastycznie się odchudzałam, wręcz głodowałam, w wyniku czego zatrzymała mi się miesiączka. Także spadek wagi - u Ciebie połączony ze stresem - może być jak najbardziej tego przyczyną. Ale 4 dni to chyba jeszcze nic takiego...Mi bardzo często się spóźnia, nawet 7 dni. No nie wiem, w każdym razie zawsze warto udać się do ginekologa i rozwiać wątpliwości.
daryjka87poznan
A ja przeczytałam masturbacja (grins)(grins)(grins)
xkasiulax
Myslę,że zaburzenia okresu mogą wyniknąć ze stresu ale musi to byc naprawdę wielkie przeżycie .....................wielki stres.....
Edliyah
Misha Faktycznie ostatnio "zapominam" o jedzeniu ... możliwe że to wpłynęło na to.. Dzięki :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.