Menu

Menu 11-miesiecznego dziecka

Witam kochane mamusie:-) Co jedzą wasze prawie roczne smyki?

Kinia008
 2083  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie odzywianie dziecka

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Moja ma juz 2 latka...Ale uważam , że dziecko prawie roczne powinno jeść juz to co wy...zupy druge dania , owoce warzywa,nabiał , kanapeczki z szynką itp...paróweczki, (prezent)
Kinia008
Moj je jogurciki, chlebek zze szynka, albo serkiem, lub dzemem, poaroweczki rowniez i 2 razy na dzien mleczko chocia zjuz nei zabardzo za nim, jajeczko bardzo lubi gotowane i ziemniaczki maselkiem, z owocow to jabłka i bananki
justii34
(grins) jajeczniczka,jogurciki,rybka gotowana,fileciki z kuraka i indyka,wołowinka..warzywka buraki,marchew,brokuly,groszek..kaszka na mleku kukurydziana lub platki owsiane,dzemik,kanapeczki z serem i topionym rowniez(glodna) przyprawiaj ziolami zupku dodawaj ryz,makaron,ziemniaczki ze smietana i miesko jak wy ale bz.przesady(cukierek)
KlaudynaK
Moja Jasia ma niespełna 11 miesięcy i je wszystko, nie daje jej tylko grochówki i fasolowej... A tak to je to co ja i Stasio, uwielbia kotlety mielone, serki, drożdżówki... Od małego nie jadła słoików, wszystko robiłam sama, zupy je ze śmietaną... Mleko z kaszką dwa razy dziennie ale i tego już nie bardzo chce, woli kanapkę albo serek. Roczne dziecko, moim zdaniem powinno jeść już w zasadzie wszystko.
Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.