Menu

Menu maluszka

Drogie mamusie!Moja córeczka ma w przyszłym tygodniu 10 miesięcy i chciałabym się dowiedzieć czy mogła by parówki już jeść? i czy na tą chwilę może jeść biszkopty?
pozdrawiam

schumi999
 564  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

Juli1303
Może jeść w niewielkich ilościach biszkopty. Ja bym powoli wprowadzała wszystko ( oczywiście nie chodzi mi o frytki, cole itp.)
ulenka091987
mój 11miesięczny synek parówek nie jada i jeszcze długo nie dostanie, a biszkopty mu daję sporadycznie od kąd skończył 8m-cy
xkasiulax
parówek nie dawałam teraz mała skończyła 13miesięcy i je gotowane sporadycznie....biszkopty podawałam w wieku 10miesięcy.
tymianek
(kwiatek) dlaczego dużo młodych mam tak czeka niecierpliwie, żeby dać dla swojej pociechy parówki (krejzolka). Moje dziecko parówki pierwszy raz dostało jak miało chyba ze 2 latka i dostaje je naprawde od święta.
Najperw może zapoznaj się ze składem parówek, a później zastanów się, czy rzeczywiście chcesz faszerowac nimi swoje 10m-czne dziecko(pout).
Juli1303
Parówek nie kupuje odkąd nadziałam sie w nich na kawałek papieru...W ogóle nie kupuję niczego co jest zmielone...dotyczy to takze paluszków rybnych mielonych....
kasiam146
biszkopty tak ale parowki to same odpady typu skory itp a bardzo malo w nich wartosciowego miesa moj syn ma roczek i parowek nie jadl jeszcze i dlugo jeszcze nie sprobuje
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.