Menu

menu mamy karmiącej

hej! jestem mamą dwumiesięcznej córci i karmię ją piersią. brakuje mi jednak pomysłów na jadłospis dla mnie , byłabym wdzięczna gdybyście podsunęły mi kilka ciekawych przepisów na dania które byłyby zdrowe zarówno dla mnie jak i dla dzidziusia(awve)

paula1901
 678  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie menu karmiąca mama

Odpowiedzi

mala21
Wprawdzie karmiłam tylko dwa tygodnie, ale jadłam chyba wszystko. No oprócz procentów oczywiście
edyta2010
oczywiście trzeba jeść wszystko tylko nie wszystko na raz, wprowadzaj nowe rzeczy i obserwuj czy mała nie płacze i nie ma wzdęcia lub kolek najgorsze. ja oczywiście zrezygnować musiałam z nabiału , mleka no wszystkiego co z mleka krowiego bo maluszek miał kolki, żeby zejść z wagi to dużo warzyw, przede wszystkim marchewka, mniej kalafior brokuły bo dzieci też źle reagują, my uwielbiamy ryby pod każdą postacią więc smacznego(glodna)
edyta2010
no jasne ale @geodonna69 to i tak lepiej od czekolady :))) ja przed ciążą nie musiałam jeść słodyczy a teraz gdy karmię to jadłabym non stop więc zastępują ją marchewką (awve)
LaMandragora
Jadlam WSZYSTKO i czekolade rowniez. Nie pilam jedynie alkoholu.
LaMandragora
Zreszta... nadal karmie piersia. Juz 15 m-cy.
Justyna100
Jadłam wszystko tylko z umiarem, raczej unikaj ostrych potraw, smażonego i słodyczy, ale od czasu do czasu coś słodkiego na lepszy humor nie zaszkodzi maluszkowi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.