Menu

Męski kodeks moralności

Zdrada czy nie zdrada?

Znalezione w internecie:

Zasady obowiązujące panów:

A) Możesz ściskać silikonowe biusty. Ponieważ są to sztuczne biusty - zdrady nie ma.

B) Jeśli nie pamiętasz imion kochanek - to się nie liczy jako zdrada.

C) Jeśli nie dzwonisz do nich później - masz czyste sumienie.

D) Seks oralny nie jest zdradą, to jak uścisk dłoni czy rozdawanie autografów.

E) Jeśli się z nią pieścisz - to nie jest zdrada.

F) Jeśli znajdujesz się w innej strefie czasowej niż twoja kobieta, żeby sprawdzić czy ją zdradzasz musisz wykonać następujące równanie: załóżmy, że X to różnica czasu między dwoma krajami, a Y to liczba godzin, która określa chwilę między pójściem do łóżka z inną dziewczyną, a chwilą w której dzwoniłeś do swojej dziewczyny. Jeśli Y>X, nie zdradziłeś, ponieważ ten fakt jeszcze nie nastąpił.

G) Jeśli jesteś w Kanadzie, Japonii czy Ameryce Południowej, twój ślub nie jest tam honorowany przez prawo i możesz sypiać z kim zechcesz.

H) Jeśli uprawiasz seks w przeddzień spotkania ze swoją stałą partnerką, wszystko jest OK. To tylko ćwiczenie, żeby czasami nie było przedwczesnego wytrysku podczas igraszek z Twoją dziewczyną.

I) Jeśli zdradzasz ponieważ myślisz, że to ci pomoże w karierze - nie zdradzasz. Jeśli jednak dziewczyna z którą to robisz liczy, że pomożesz jej w karierze - to już jest zdrada.

J) Jeśli to są czyjeś urodziny - to nie jest zdrada. (Zwłaszcza, jeśli są to twoje urodziny).

K) Jeśli dziewczyna ma tatuaż z twoim imieniem, trzeba się z nią przespać z czystej grzeczności.

L) Jeśli ona ma na imię tak jak twoja dziewczyna - to nie jest zdrada. Jeśli ma inne imię, to przynajmniej inicjały powinny się zgadzać. Jeśli jednak ani imię ani inicjały nie zgadzają się, wystarczy ją spryskać przed pójściem do łóżka perfumami twojej dziewczyny i już jest wszystko w porządku.


Jak myślicie, ilu facetów zgadza się tak realnie z częścią tych punktów? Ja słyszałam, że sex oralny to nie zdrada... Ale jak widać niektórym panom wystarczą nasze perfumy.

artanis
 2092  30

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina sex moralność zdrada kodeks

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Znalam kilku takich... ;)
artanis
@kasia13: ja niestety też...
artanis
@goska: ale najlepsze jest to, ze oburzamy się, że kobieta zostanie okrzyknięta dziwką, a nie znam aktualnie faceta, który tak myśli o jakiejś kobiecie, która miała wielu partnerów. To raczej my - kobiety wzajemnie obrzucamy się takim błotem.
Agula
Jeśli chodzi o brak rozmów telefonicznych i tylko przytulanki to wielu uważa, że to nie jest zdrada :)
artanis
@goska: a to fakt, faceci między sobą opowiadają co i z jaką dziewczyną robili, zwłaszcza nienajgorzej zarabiający 30-paro latkowie. Oj - słyszałam takie historie, że hej, a większość żonata. Smutne to...
artanis
@goska, a gdyby któraś z nas w swoim gronie opowiadała jak zabawiała się z innym facetem - cóż - od razu zostałaby okrzyknięta dziwką i zagrożeniem... ale może i dobrze, że mamy troszkę inną moralność?
kasia13_archiwum
@artanis... ale prawdziwe... :-(
Agula
@gosia: dokładnie, facet nie tylko nie dostanie żadnego obraźliwego przydomka, ale także będzie się z tym obnosił ile on to już miał kobiet z iloma spał itp.
@artanis:tu nie mogę się z Tobą zgodzić. To prawda, że kobiety częściej nazywają tak inne, bo przecież to z nimi zdradzają je faceci. Jednak jest bardzo dużo mężczyzn, którzy również obraźliwie nazywają kobiety, które sypiają z wszystkimi i wszędzie :)
NiebieskKoralik
też znam takich panów. do odstrzału!
artanis
@Agula, owszem - sypiają z wszystkimi - wszędzie. O facetach też się dobrze aktualnie nie mówi jeśli biorą co nie zdąży na drzewo uciec. Chodzi mi o kobiety, które miały iluś tam partnerów, nie chodzi mi o panienki, które chodzą wyzywająco ubrane i podrywają każdego na imprezie... Zwyczajnie, dowiesz się, że jakaś dziewczyna miała 40 kochanków i już myślisz o niej źle, chociaż nigdy nie widziałaś jej w dwuznacznej sytuacji.
NiebieskKoralik
40 to jednak sporo:) przesada z żadną stronę nie jest wskazana. o facecie, który miał 40 kochanek też nic dobrego bym nie pomyślała.
annnna01
dokładnuie facet może robic co chce....w przypadku kobiety wiele rzeczy z dziwnych przyczyn uznawane jest za puszczanie się....
NiebieskKoralik
facet może i może robić co chce, ale to nie zmienia faktu, że też nie powinien. sypianie z pierwszą lepsza przynosi mężczyźnie chlubę tylko pozornie. niechby tylko taki, co 40 lasek obrócił, np. zaczął zarywać do siostry kumpla. od razu miałby w pysk. wydaje mi się, że mężczyźni inaczej takie rzeczy regulują
Agula
@artanis: może nie do końca Cię zrozumiałam. Ale też nie chodziło mi o te panienki, które mają faceta na jedną noc. Ale o takie, które co jakiś czas mają innego partnera, bo już na pierwszej randce idą z nim do łóżka a po kilku następnych spotkaniach on ją rzuca. I tak w kółko. Wiesz, wydaje mi się, że same są sobie winne.

Jednak nie o to tu chodzi, tylko o facetów, którzy mają mylne pojęcie o zdradzie. Ale tez dla każdej z nas zdrada zaczyna się w innym punkcie. Czy to nie my jesteśmy winne tego jak oni to postrzegają. Jeśli wybaczamy gdy nasz partner całuje się gdzieś na ławce z inną, albo tylko przytula...
ojciec
Zgodzę się z tym, że to właśnie wy kobiety mówicie najczęściej o innych kobietach dziwki bo facet raczej rzadko używa tego określenia. Co do powyższych "zasad moralnych" to ja chciałbym tylko zapytać z kim Ci obrzydliwi faceci zdradzają? czy aby nie z kobietami? prawda jest taka, że gdyby kobieta nie wyraziła zgody doszłoby albo do przemocy albo nic by się nie wydarzyło więc to nie jest tak do końca. Facetowi też dużo łatwiej przejść do porządku dziennego nad zdradą, której się dopuścił - cóż taką mamy konstrukcję psychiczną co oczywiście nie jest zaletą.
Wiele z powyższych punktów jest po prostu śmieszne:):):) i prowokacyjne.
ojciec
Swoją drogą ciekawe czy ktoś zna jednoznaczną definicję zdrady...
artanis
@Ojciec, bo to przerysowany obraz męskiej moralności. Zgadzam się, że jest mnóstwo kobiet, które same łaszą się do tych facetów. Bo ma fajne autko, bo zaprosi ją do drogiej restauracji i powie, że z żoną mu się nie układa, BIEDAK, trzeba mu pomóc! Prawdą jest także, że coraz częściej to kobiety zdradzają, w ogóle bardzo odwracają się role kobiet i mężczyzn we współczesnym społeczeństwie... Ale jednak kobieta nawet jeśli, to ma wyrzuty sumienia, że flirtuje na imprezie z kolegą swojego faceta, jej mężczyzna nie dość, że robi to bez żadnych wyrzutów to jeszcze lekko podniecony wieczorem dobiera się do niej myśląc o tamtej...
Maria25
Jednak nie możemy uogólniać, bo są faceci i faceci. Ci którzy naprawdę kochają i szanują swoje żony/dziewczyny nie zdradzą, choć nie raz zdarzy im się pomyśleć o ślicznej koleżance z pracy. Uważam, że jeśli facet wie co może stracić po jednej chwili zapomnienia, to nie pozwoli aby miało to miejsce
artanis
@Mariaa25: to też nie piszemy, że wszyscy faceci tacy są, tylko, że znamy takich:) Kobiety też pewnie takie by się znalazły, ale jednak mowa o męskim kodeksie:) Ja nie marzę o pieszczeniu silikonu!:D
ojciec
artanis facet ma instynkt zdobywcy a wiadomo, że instynkty to jeden z najsilniej działających zespołów zachowań ludzkich i nie każdy facet sobie z tym radzi tak jak powinien. Nie jestem pewien czy każda kobieta ma wyrzuty... Wiem, że obraz był przerysowany ale wiele z tego wizerunku funkcjonuje w damskich umysłach niestety...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.