Menu

Męskie kompleksy

Czy wasi faceci mają jakieś kompleksy?! Bo mój ma - jego kompleksem jest to, że nie udało mu się wybudować domu i posadzić drzewa - syna spłodził, ale tego domu nie umie przeżyć... Jakoś tak ma to głęboko zakorzenione, że nie wiem.

lolitta
 498  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

męskie kompleksy

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Moj jakos moze z tym zyc, ze ani drzewa nie posadzil ani domu nie wybudowal, syna splodzil (fakt, ze poronilam)...
Ale moj maz jakos nigdy nie mial ambicji posiadania dzieci... to ze je mamy to byla moja "interwencja", z domem to nie wiem, nie wywnetrznia sie przede mna w sprawach budowlanych... no a do ogrodnictwa sie tez nie rwie.
Jakos w ciagu tych 8 lat pozycia (w czym 7 lat malzenskiego) nie zdazylam odkryc jakiegos kompleksu.
Agula
Mój bardzo chciał, że zaraz po ślubie zamieszkamy w swoim domku. Jednak postanowiliśmy poczekać, nie warto się śpieszyć z budową, a mamy inne plany...ale to się dopiero okaże za jakiś czas :)
Agula
Pogubiłam wyrazy :) a co do jakiś innych kompleksów...urody itp, faceci, oczywiście prawdziwi mężczyźni ;) po prostu o tym nie myślą, tylko my kobiety szukamy sobie nowych zmartwień, czegoś czym możemy zaprzątać sobie nasze śliczne główki (jak mówi mi narzeczony)
artanis
@Agula: nie jest to prawdą, faceci też mają kompleksy "za duży brzuch mam" " za duży nos" "mam zmarszczki" "mam łysinkę" "moje auto nie jest dość wypaśne" itd:)
Agula
Być może, jednak nic takiego nie słyszałam od mojego :) Chodzi o to, że faceci nie przywiązują do takich spraw większej wagi. Choć wiesz co...miałam jednego kumpla, który nic tylko opowiadał co mu się w jego wyglądzie nie podoba, jęczał i jęczał... tylko, że dla mnie nie jest on prawdziwym facetem :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.