Menu

Męskie wakacje

Mój mąż jedzie na tydzień z braćmi i kumplami w Bory Tucholskie - to ich żywioł, zbieranie grzybów, łowienie ryb. Ostatnio powiedziałam o tym kumpeli i była bardzo zaskoczona, że na to pozwalam, że ona dobrze wie jak wyglądają takie męskie wakacje, że ona by swojego w życiu nie puściła. Nie wiem na czym to polega, ale myślę, że kobiety mają jakąś obsesję na punkcie tego, że jak tylko facet wychodzi sam z domu to chce zdradzać! Może mi któraś z was wyjaśni o co chodzi?

paula80
 720  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina wakacje mężczyzna mąż

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
O co chodzi? Nie wiem. Naprawde. Sama nie widze w tym nic zlego. I sama tez wyjezdzam czasem na "babskie wakacje". I tam tez sie dzieje... oj dzieje... ;) Dopoki kazde z was wie, ze ma druga polowke, to nie ma w tym nic zlego.
A jesli chodzi o zdrade i tym podobne. Kto chce zdradzic to nie potrzebuje nigdzie wyjezdzac. Okazji jest pelno. Np. w pracy... Czyli trzeba by sie 24 godziny na dobe nawzajem kontrolowac. Pytanie... kto przy zdrowych zmyslach by to wytrzymal (czy w jedna czy w druga strone)?
kosia
Nie przejmuj się tym co powiedziała koleżanka. Ona widocznie nie ufa swojemu mężowi, kto wie może i ma on swoje za uszami... A wy macie najzwyczajniej na świecie do siebie zaufanie, związek partnerski i to jest wspaniałe. My też często spędzamy wakacje osobno. I tak było tez kiedyś. Myślę, że to nawet może umocnić związek. Nie rozumiem takiego podejścia jak twoja koleżanka ma.
artanis
Zgadzam się w 100% z @kasia13. Każdy potrzebuje troszkę wytchnienia i skupienia się na własnych pasjach. Skoro lubi zbierać grzyby i łowić ryby, co w tym złego? Nie można kontrolować się 24h/dobę. Małżeństwo to także zaufanie. Przecież to wspaniale, że sobie ufacie!
annnna01
fakt często tak jest...ale jeśli jesteś z kimś kogo kochasz to chyba zaufanie jest podstawą???
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.