Menu

Męskie zajęcia

Jestem teraz sama z synkiem i musiałam się nuczyć wykonywania wielu rzeczy, których do tej pory nie robiłam. Ostatnio czyściłam syfon w łazience zresztą w poszukiwaniu mojego kolczyka, który nieopatrznie wpadł mi do umywalki. Innym razem musiałam wywiercić dziurę w ścianie, żeby zawiesić obrazek i stwierdzam, że kobiety są po prostu genialne i ze wszystkim sobie radę damy w razie czego drodzy panowie :) Są oczywiście rzeczy gdzie jesteście niezastąpieni jak np. łóżko ;) , ale jeśli chodzi o codzienność w domu to da się żyć! Zgadzacie się ze mną dziewczyny?

panidomu
 1155  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

dom obowiązki mężczyzna kobieta

Odpowiedzi

bella
No tak! Ja tez jestem czesto sama z corkami w domu, i to wlasnie wtedy wydarzy sie cos, ze trzeba samemu naprawic czy zrobic. Sa to niestety prace kobiece, jak i czasem typowo meskie.
artanis
Zgadzam się, że można sobie poradzić, ale we 2 jest łatwiej. Mężczyzna nie jest niezbędny, ale bardzo przydatny jeśli chodzi o domowe obowiązki.
Misia80
ja strasznie nie lubię czekać aż mój mąż zrobi to o co go poproszę i sama się za to zabieram(wtedy on oczywiśćie zaraz to robi:)Myślę że z wieloma prostymi czynnościami radzę sobie dobrze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.