Menu

Metki przy pluszakach

Zostawiacie metki przy zabawkach (pluszakach itp) czy odcinacie? Mała odkryła że najciekawszym elementem zabawki jest metka i ciumka wszystkie zawzięcie. Prawie wszystkie zabawki produkowane w Chinach i diabli wiedzą co w tych farbach do napisów jest.
A może przesadzam?

joka26
 1041  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem metki zabawki

Odpowiedzi

krasna1
ja zawsze wszystko odcinam-to z przyzwyczajenia bo moja córa jak ma jakąś metkę na bluzce to potem całe plecy ma czerwone,taka ma skóre wrażliwą.
kasia13_archiwum
Zostawiam... i zyja. Tez lubialy te metki wlasnie. Jezeli zas chodzi o trujace skladniki, to chyba nie mieszcza sie one tylko w metce, lecz raczej w calym pluszaku. Bo caly pluszak robiony jest w Chinach, a nie tylko metka.
Juli1303
metki przy ubraniach odcinam , sobie takrze a przy pluszakach-hehehe tu mnie rozbawiłaś- dla mnie to wogóle nie problem no ale jak chcesz to obetnij
kasia13_archiwum
Z bluzek i ubran tez obcinam...
joka26
wiedzaiałam że się uśmiejecie....
Dzięki za odpowiedzi :)
artanis
Zostawiam przy zabawkach, często gdy Grześ był malutki - metka interesowała go bardziej aniżeli sama zabawka:D
artanis
A już najlepsze były te zabawki z Ikea, takie malutkie zwierzaczki, metka prawie większa od samej zabawki - to była zabawa, można było pociągnąć, szeleściło i dało się zginać - gdy miał pół roku wieeelkie oczy na te zabawki robił i cieszył się mój bobasek tak, że aż kwiczał:D
AnnaZZ
Ja nie odcinałam, bo mój synek nie zwraca na nie uwagi, ale jak by go interesowały, to dla świętego spokoju bym odcięła.
kasia71186
hah moja malutka tez lubi metki...:)
Misia80
zostawiam metki przy maskotkach
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.