Menu

Metoda na noc bez pampersa...

Witam mamuśki moja córeczka chodzi już bez pampersa, ale w nocy jeszcze mam niestety i niewiem jak ją oduczyć. Może Wy m coś podpowiecie jak się pozbyć pampersa na noc. Będę wdzięczna za odpowedzi.

iwona1985
 659  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat dziecko noc pampers

Odpowiedzi

daryjka87poznan
Ruda mam ten sam problem.
iwona1985
geodonna a w nocy ile razy wstaje na nocnik
iwona1985
Ruda moja też przez to przechodziła ale przeszło jej i teraz niema żadnych problemów
justii34
Godzinkeęprzed snem starać sie nie podawać picia....nocnik przy łóżku i na śpiocha wysadzać,wysadzać.ja wstawałam z 500razy aż nauczyłam fabisia wołać w nocy do toalety(awve)
cela
Mój syn w dzień chodzi bez pampersa, a na noc mu jeszcze zakładam i coraz częściej pampers po nocy jest suchy. Jednak nie praktykowałam i nie będę w nocy budzić dziecka do sikania(nigdy)(nigdy)(nigdy)
ulenka091987
mój Pawełek długo nie mógł załapać siku na nocnik(a kupkę pięknie wołał) jak wreszcie załapał i zauważyłam, że pampers jak wstanie jest suchy tak przestałam mu zakładać i tak od 2tyg jest bez pampka, w nocy raczej nie wstaje, a jak mu się zdarzy obudzić to pytam się czy nie chce siku, bo ma majtusie i musi do nocniczka robić siku, jak na ten krótki okres czasu to łóżko jeszcze nie zostało zalane :) i oby tak dalej
rozowa82
moja poprostu przestała siusiac... po tygodniu "niesiusiania" przestałysmy zakłądac pampka i tak juz zostało (grins)
irekzboralski
ja przestałam zakładać na noc pampersa po tyg jak w dzień zaczął Miki chodzić w majtkach i to było jakieś 3 mce temu....przez ten czas 2 razy zdarzyła się "wpadka"..przed snem obowiązkowo nocnik i po obudzeniu sie też..Mikołaj woła jak chce siku...pozbyliśmy się "pampra"na zawsze
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.