Menu

metody na poród!

hej Kobietki!!znacie jakis sposób na przyśpieszenie porodu bo ja chodze po schodach,myje podłgi,robie pranie i nic.............

manna
 624  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród Zdrowie poród

Odpowiedzi

Juli1303
ciesz sie póki możesz spoojem ;) Nie radzę sie za bardzo przemęczać, kiedy będzie czas i pora to samo ruszy a jak nie zaingerują w to lekarze.
bobonikos1
ja zbierałam truskawki a w nocy pojechałam rodzic ale niestety teraz nie ma już truskawek(grins)(grins)(grins)
pepsi
(zlosc) Nie rob niczego co moze przyspieszyc twoj porod,ten dzien sam przyjdzie i wyznaczona godzina,zalecane sa spacery duzo chodzic i tylko tyle .Nie rob niczego co moze zaszkodzic Tobie i przy okazji twojemu Malenstwu,Pozdrawiam(awve)(awve)(awve)
Tosia
ja sadze ,ze takie przemeczanie sie nie jest fajne... bo raczej na porod to trzeba rozsadnie sily zbierac a nie marnowac... moze cwiczonka co? ... oddychanie, cwiczenia na miesnie pochwy i dolne miednicy... na pewno pomoga gwarantuje (kciuki)
mammma
ja nie znam. sama urodziłam 4 dni po terminie i to były baaaaaaaardzo dłuuuuuuuuuugie dni... (krejzolka) cierpliwości. wykorzystaj te ostatnie chwile na sen i relax, zwłaszcza jesli jesteś w domu. ja byłam w szpitalu i tam raczej nie było atmosfery na odpoczynek... (zla)
Mandarinios
to prawda... tymi "sposobami na wywołanie" porodu, jeśli tak można wogóle coś nazwać to można sobie więcej krzywdy zrobić niż pożytku... wiadomo, że końcówka się straaasznie dłuży i każda chce mnieć ten dzień już za sobą i tulić maleństwo, ale ono wie co robi... przyjdzie odpowiedni moment to wszystko się zacznie... a Ty odpoczywaj i się relaksuj póki możesz :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.