Menu

Metroseksualizm

Co myślicie o tej tendencji? O tym że mężczyźni gonią na solarium do kosmetyczki, do manicurzystki... Moim zdaniem nieporozumienie. Nie mówię o tym, że maja o siebie nie dbać, ale no bez przesady. W moich oczach to przestaje być męskie.

Ju25lka
 565  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

metroseksualizm

Odpowiedzi

smoczyca
nie lubię przesady w dbaniu o siebie u kobiet, nie lubię więc i u mężczyzn.
wiki1503
Podzielam wasze zdanie, ale jeśli chodzi o zdanie smoczycy to z tymi kobietami to się nie zgodzę - paznokcie powinny być zadbane, twarz też... nie wiem co masz na myśli mówiąc przesadne. Bo jak latanie 2 razy w tygodniu na zabiegi upiększające to ok.
Edit
Racja facet powinien być zadbany. Ale nie wypicowany bardziej niż panienka.
ojciec
JA tam nie mam nic przeciwko kosmetyczkom, szczególnie tym efektownym wizualnie;) a co do solarium to nie przepadam specjalnie za taką opalenizną no może jeśli to taka bardzo delikatna i tylko dla kobiet. Swoje wizyty pielęgnacyjne ograniczam do fryzjera a najlepiej fryzjerki:):) reszta we własnym zakresie. Myślę, że dbanie o siebie owszem ale mężczyzna powinien być choć trochę "surowy" a nie wylizany na lalusia.
ania77
Jezeli mezczyzna potrzebuje wiecej czasu w toalecie jak kobieta to jest cos nie tak...
lusilla
@ojciec: Dobrze gadasz!
ewelinan
Mi również się to nie podoba. Jeśli dbanie to jeszcze wiąże się z metro-wyglądem (osobiście kojarzą mi się jakieś obcisłe ciuchy) to taki facet może nieraz być mylnie uznany za geja w naszym społeczeństwie.
Juli1303
Mój facet jest bardzo zadbany.Ma powycinane skórki , zawsze krótko przypiłowane paznokcie, co 2 tyg podcina włosy (jestem fryzjerką to takie nasze zboczenie), czyściutki do 4 razy prysznic dziennie ( nie przesadzam) , pozatym goli pachy ( nie nawidzę stronków potu u facetów),nie chodzi na solarium bo nie musi ma ciemną karnacje.uŻYwa kremów do twarzy i balsamów. I jest męski jak cholera!!!
smoczyca
@wiki, przyjęłam za oczywiste, że paznokcie i twarz muszą być u kobiet zadbane, co niekoniecznie oznacza umalowane, jakkolwiek sama się maluje i nie mam nic przeciwko makijażowi. przesadne dbanie u kobiety dla mnie to pazury długości 5 cm i makijaż wieczorowy w środku dnia.
ojciec
ania77 - rasistowskie podejście :):) a może ma tępą żyletkę i golenie trwa 2 razy dużej?
ania77
Jezeli prawie wszedzie goli to jestem gotowa przymruzyc oko...;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.