Menu

Mężczyzna i moda

Czy wasi mężczyźni śledzą trendy mody? Bo mój przyznam, że tak – teraz są modne takie kurtki, takie buty i wymiana garderoby – z jednej strony fajnie, bo zawsze świetnie wygląda z drugiej ma więcej par butów ode mnie!!

paula80
 744  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

ubranie moda

Odpowiedzi

Pixelka
O nie – to ja bym mojego na pewno prześcignęła i to ze 3 razy. Owszem dobrze się ubiera, ma wyczucie, że tak powiem, ale żeby za każdym razem wymieniał garderobę to nie.
Natty
A to mój pod tym względem to jest dzikus. Nie znosi zakupów, najchętniej by cały czas chodził w jednych wytartych jeansach i tylko zmieniał swetr lub bluzę.
panidomu
Różnie to bywało. Czasami też śledzi mode a czasami jak po prostu coś mu się nie podoba, to nawet jakby wszyscy takie buty np. nosili to on na nie nawet nie spojrzy. Niektóre rzeczy są dla mojego męża nie do przejścia.
kasia13_archiwum
Moj tez dba o siebie i kupuje sobie co jakis czas cos nowego, ale nie musi byc to ostatni krzyk mody. Raczej klasycznie, ale nie staro. Modnie ale nie nowoczesnie.
Na razie to jednak ja mam wiecej par butow i ubran w szafie. I niech tak pozostanie... ;)
renatka
Dopóki taka wymiana nie nadwyręża budżetu domowego to jest ok,gorzej jesli będzie sie to działo kosztem Was.
Agula
Mój mąż ma swój styl ubierania i go nie zmienia, jedynie bawi się kolorami, gdy go poznałam większość ubrań miał w kolorze zieleni, potem zaraził się ode mnie czernią, gdy ja przeszłam zimą na brązy, znalazł wygodne buty jednak były tylko w takim kolorze więc i w jego szafie zagościł kolor brązowy. Teraz nie zauważyłam jakiegoś innego koloru, jednak styl pozostał ten sam, co bardzo mi opowiada.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.