Menu

Mężczyzna i samochód

Jak wasi faceci traktują samochód? Jak cacuszko i dmuchają na niego i chuchają czy może podchodzą do samochodu zdrowo - jako do środka służącego do przemieszczania się?!

paula80
 624  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

zabawka samochód mężczyzna

Odpowiedzi

Daria
Mój to kompletna fleja jeśli chodzi o samochód. Pełno śmieci w środku, papierków po batonikach, kubków z kawy kupowanej na stacjach - ale tak to jest - przedstawiciel handlowy, więc samochód to jego drugi dom, różnica taka, że w tym drugim domu nie ma żony na etacie.
ojciec
mam często bajzel w aucie, przyznaję się... ale mam genetyczną wadę, jestem bałaganiarzem. Na moje szczęście mam pod oknem myjnię samochodową... :) szkoda tylko, że obsługa nie jest płci przeciwnej odziana w bikini... :(
Maria25
Jeszcze przed ślubem, gdy miał swój pierwszy samochodzik, z tego co pamiętam mył go co dwa dni, odkurzał i pastował. Ale szybko mu to przeszło :)
madusia
moj maz ma chorobe zawodowa-jest mechanikiem i lakiernikiem samochodowym przez co w kazdym aucie cos widzi,kazda ryske,kazde zalamanie farby,ale jesli chodzi o nasze auto to przewaznie nie ma zbytnio czasu zeby cos w nim do konca zrobic
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.